Na Pohodu přijede Flying Lotus

Line-up elektronických umělců už tak snad ani nemůže být lepší. K The Prodigy totiž v Trenčíne přihodili Flying Lotus.
Vlastním jménem Steven Ellison, FlyLo je jedním z průkopníků experimentální elektronické hudby. Při zmínce o něm se mnohým hned vybaví další “šílení géniové” elektronické hudby, jako například Aphex Twin, Amon Tobin, ale třeba i takový J Dilla.
Spolu s ním, za svou a jeho kariéru, pracovali Herbie Hancock, Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Kimbra a nebo Thundercat, který je mimochodem také jedním z vystupujících na letošní Pohodě.
Každé jeho album je audiovizuální poutí do vzdálených koutů vesmíru ale i do nejhlubšího nitra každého z posluchačů. A stejně tak vypadají jeho živá vystoupení. Doprovázen 3D obrazovkami před ním a za ním na pódiu, poskytne každému nezapomenutelný audiovizuální zážitek.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0ScYz9sNaQk[/youtube]  

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE