Na Rock&Pop festu se bude soutěžit, hlavní cenou bude bongo cajon

Rock&Pop fest se nezadržitelně blíží, odstartuje už 19. května 2018 a nabídne narozeninovou oslavu časopisu Rock&Pop v podobě spousty dobré muziky (Sto zvířat, minus123minut, Pokáč, Krucipüsk…) a kvalitního svijanského piva. Rádi vás tam všechny uvidíme, a tak doražte na stadion Starý Polaban v Nymburce. Můžete se totiž vrátit domů s hodnotnými cenami. Stačí přijít do 17:00, u vstupu se budou rozdávat lístky do tomboly.
Vstupenky jsou k dispozici ZDE.
1. cena BONGO CAJON od firmy Chantek
Bongo cajon Chantek je dřevěná krabička, která se stylem hry i zvukem podobá bongům. Jedná se o ideální nástroj, pokud potřebujete někam cestovat a pro klasický cajon nemáte místo. S tímto bongo cajonem jsme si hodně hráli, vychytávali správné rozměry, materiál korpusu i ozvučné desky. Výsledný průrazný zvonivý zvuk při správné technice (často se hraje prsty) každého překvapí,“ říká výrobce o tomto unikátním hudebním nástroji. Posuďte sami z video ukázky.

2. cena kniha BEATLES SKRZ NASKRZ od Knihy Dobrovský
Publikace Beatles skrz naskrz s podtitulem Unikátní a neznámé fotografie z archivu The Beatles Book, nesmí chybět v knihovně žádnému fanouškovi The Beatles a dobré hudby obecně. Fotografie v tomto unikátním díle zachycují kariéru „Brouků“, která tehdy ohromila snad každého. Přes odstup více než půlky století fotografie výstižně zachycují atmosféru tehdejší podivuhodné doby.

3. cena PĚTILITROVÝ SOUDEK od pivovaru Svijany
Party soudek výborného svijanského piva nedostal své jméno pro nic za nic. Soudek má kvalitní a praktickou pípu, lze jej znovu naplnit, nepropouští vzduch ani světlo a má jedinečný design. Na posezení s přáteli je to jasná volba.

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se