Na Vánoce Sia potěší vánočně laděným albem

Sia je jistě zpěvačkou na kterou jen tak nezapomenete. Nejen její specifický hlas, ale také kontroverzní vzhled je to, co činí tuto zpěvačku nezapomenutelnou. Její singl Chandelier si zpívali snad všichni. I když Sia působí na hudební scéně již dlouho, posledních pár let patří k jejím povedeným.
Nyní Sia svým fanouškům přinese novinku. Půjde o kolekci vánočních písní a můžeme album očekávat již letos, pravděpodobně někdy v prosinci. Sia je nejen skvělá zpěvačka, ale také velmi zdatná textařka, album tedy bude pravděpodobně zbrusu nové a Sia se na něm bude asi podílet. Mimo jiné se na vzniku podílí producent Greg Kurstin, se kterým Sia už spolupracovala.
Toto album vyjde již pod hlavičkou nového vydavatelství Atlantic Records, které Siu pod svá křídla vzalo. Jak album bude vypadat, kolik na něm bude písní a další věci nám snad Sia v brzké době odhalí.
Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE