fbpx

Neil Young má pět pohromadě

Neil Young má pohromadě už pět písní na svou další desku, ale s organizací turné si není jist. “Nahrávání s Crazy Horse brzy začne,” říká Young. “Žádné koncerty ale nejsou plánovány, dokud si nebudu jistý, že publikum je v bezpečí.”

Věčný rockový rebel Neil strávil většinu pandemie tím, že se zaměřil na ambiciózní balíček archivních vydání. Nedávno však začal pracovat na pokračování své LP “Colorado” z roku 2019. “Mám připravených pět písní pro další album,” napsal nedávno fanouškům. “Takže si myslím, že po čase přijde zbytek a brzy můžeme začít znovu nahrávat.” O písních toho není známo mnoho, ale napsal na odpověď fanouškovského dopisu, že „nahrávání s kapelou Crazy Horse brzy započne.“ Stará parta hrála io na desce Colorado, což bylo jejich první album od doby, kdy Nils Lofgren nastoupil po odchodu do důchodu kytaristy Franka „Poncho“ Sampedra nastoupil na jeho místo. Basista Billy Talbot a bubeník Ralph Molina jsou součástí skupiny Crazy Horse od doby, kdy začali hrát s Youngem v roce 1968 hrát.

Poslechněme si, jak to starému muži zpívalo v archivní písni “Old Man”

Související články

Rock&Pop 06/12

Neil Young, Graham Coxon, Spiritualized, Kyuss Lives!, Ugly Kid Joe, Eagles Of Death Metal, Ted Nugent, Václav Neckář, Buty, Duran Duran, Rush, Uriah Heep, SBB, Pink Floyd Titulka: Neil Young Plakáty: Neil Young, blink-182 00

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Mám předplatné – přihlásit se.

Komentáře