Německá death metalová skupina Susurro vydává nový singl „Bloodbath“

Německá death/thrash metalová kapela Susurro vydala svůj nový singl „Bloodbath“. Vydání bylo nahráno v AKS Studios a mixováno a masterováno Andy Luxem.

Zakladatel kapely Jack Skaner popisuje píseň takto: “Všichni jsme se narodili rovni, proč se vedou války o peníze, proč jsou masy tak snadno manipulovatelné, všichni jedí sračky a dýchají, všichni jsme stejní. to není možné nikomu utratit své jmění po jeho smrti“.

Susurro založil v roce 2019 v německém Allmersbachu Jack Skaner (zpěv/kytara). Brzy poté se ke kapele připojili Mr. Six-Ell (baskytara) a Winzent Walace (kytary/klávesy) a sestava byla kompletní. Debutové album kapely Erratic vyšlo v lednu 2022.

“Bloodbath”:

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se