Nervo podruhé v letošním roce navštíví Prahu

Mluví se o nich jako o princeznách elektronické scény. Mim a Liv Nervo začínaly psaním textů pro jiné interprety. Protože ale zjistily, že jim to jde, vytvořili uskupení Nervo, se kterým slaví nebývalé úspěchy. A po skoro třičtvrtě roce, 1. prosince 2018, se opět vrací do Prahy.
TEXT: BARBORA TURKOVÁ
Australské sestry začínaly kariéru v 18 letech, kdy se snažily uspět jako textařky pro jiné interprety. To se jim docela povedlo, právě ony totiž mají na svědomí hit When Love Takes Over od Davida Guetty a Kelly Rowland. Rozhodně to ale nebyli jediní interpreti, pro které Miriam a Olivia Nervo psaly – Pussycat Dolls či Ashley Tisdale jsou jen začátek. Se svým vydavatelstvím ale dámy nebyly spokojené, proto se jej rozhodly změnit a dobře udělaly. Smlouva s labelem Fredrika Olssona jim přinesla nejen možnost psaní pro Kelly Rowland, ale také práci na albech Britney Spears, Kylie Minougue či Armina Van Buurena. Samy ale cítily, že jim nejlépe bude v jiném odvětví. Skládat si začaly samy pro sebe a k celosvětovém úspěchu jim stačila účast na proslulém elektronickém festivalu Tomorrowland.
Od té doby se začaly vystupovat na podobných akcích, ale i na sólových koncertech. Jedním z nich je i jejich pražská zastávka 1. prosince v klubu Epic. V ten samý večer vystoupí další tři DJs – Dave a Emty, Bon Finix a Lyam. Nervo se do Prahy vrací po devíti měsících a jejich show je opět velmi očekávaná.
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

BON JOVI Šedesát let uhlazeného rockera

Jon Bon Jovi, lamač dívčích srdcí, slaví 2. března šedesátiny. I rockeři stárnou. Za sebou toho má na hudební scéně dost, a tak se pojďme na jeho život podívat blíže. TEXT: MILAN MENČÍK Jeho rodiče byli mariňáci. Postupem času se ale z otce stal holič a z matky květinářka. Jon měl odmalička velké umělecké sny a jeho rodiče ho podporovali. Původním jménem…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE