Never Sol pokřtí své nové album v pražském Paláci Akropolis

Zpěvačka, hudebnice a producentka Sára Vondrášková vydala pod jménem Never Sol své druhé album nazvané Chamaleo. Desku pokřtí na koncertě v pražském Paláci Akropolis ve středu 31. října.
Never Sol se po debutu Under Quiet vydala na výpravu za novým zvukem i novými postupy, která se projevila na novinkovém albu. Pustila se i do objevování nových možností svého hlasu, kromě hypnotizujících nižších poloh, které jsou pro ni charakteristické, posluchači uslyší i výlety do vyšších hlasových podlaží.
Album nahrávala ve svém podkrovním strahovském studiu, obklopena zahradou, rostlinami a syntezátory. „Nikdo jiný do práce na albu za celý proces od začátku do konce nijak nezasahoval, a tak je to můj niterný pohled na svět okolo a otisk mého vnitřního světa a fantazií do zvuku,“ dodává zpěvačka, která se tentokrát postarala i o produkci. Finální mix a master pak realizoval Matouš Godík.
Na křtu desky 31. října v pražském Paláci Akropolis Never Sol představí svůj zbrusu nový set, který odehraje v trojčlenné sestavě. Kromě Vondráškové ji dále tvoří David Herzig (baskytara a syntezárory) a Jakub Šindler (drum pady). Atmosféru celého koncertu pak dokreslí speciální light design v režii Martina Špetlíka.
Ještě před jejím vystoupením bude ale scéna patřit polské dívčí formaci LOR, o jejíž tvorbě se píše zpravidla i s dovětkem, že jsou v ní patrné vlivy takových jmen jako třeba Agnes Obel, Birdy nebo Sóley.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tGeLFD5O5YI[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE