Nový rok v Malostranské besedě odpálí Bratři Ebenové, Robert Křesťan s Druhou trávou nebo Sto zvířat

Robert Křesťan a Druhá Tráva, Bratři Ebenové, Sto zvířat, Vltava či Magnum Jazz Bigband jsou jedni z mála vybraných jmen, která zahájí hudební rok 2017 v pražské Malostranské besedě. Leden bude patřit i Divadlu Zaseto, Improlize či kabaretu Milana Markoviče.
„Po nabitém hudebním roku 2016 v Malostranské besedě nezahálíme a hned v lednu nabídneme návštěvníkům výjimečné muzikanty. Zveme například hned na tři dvojkoncerty v podání Roberta Křesťana a Druhé trávy, Bratrů Ebenů a Sto zvířat. První zmiňovaní zahrají 8. a 9. ledna, následovat budou Ebeni 16. a 17. ledna a hned po nich 18. a 19. ledna Sto zvířat,“ uvádí šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.
V lednu se v Malostranské besedě rovněž objeví kapela Magnum Jazz Bigband, která v Praze vystoupí po delší době v pátek 6. ledna. Z dalšího programu lze zmínit akusticko-progresivní skupinu Epydemye, na kterou se fanoušci mohou těšit v neděli 15. ledna, dále například ve čtvrtek 26. ledna zahraje kultovní Vltava nebo v sobotu 28. ledna polští Voo Voo s českou předkapelou Jull Dajen.
„Chybět nebude ani svébytné Divadlo Zaseto s představením E49 – problémy na silnici. Zaseto je známé pro svou originální autorskou tvorbu plnou moderního, nekonvenčního a současného humoru. Premiérově jsme je tu měli již v loňském roce, ale pro nadšení diváků se k nám v novém roce opět vrací. A to konkrétně v neděli 22. ledna od 19 hodin,“ uvádí David Pešek Dvořák.
Své další pokračování bude mít také Improliga neboli zápasy v divadelní improvizaci, kterým nechybí zábava, hravost i napětí ze hry. Večer proběhne v pondělí 30. ledna. O den později se diváci mohou vypravit na kabaretní program Na plnú hu(d)bu, jenž probíhá v režii známého slovenského herce a moderátora Milana Markoviče a hudebního dua Páni Bratia.
 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box