Nový video-singl skupiny Desmod a Robo Šimko

robo

Skupina DESMOD a Robo Šimko připravila pro své fanoušky novinku, a to video-singl s názvem S láskou. V poutavém videoklipu k písni, ve které se dokonce milenci připodobňují k sériovým vrahům, je zvýrazněna úzká propojenost emocí lásky a nenávisti, která může i zabíjet.

Desmoďáci v těchto dnech vydávají svůj nový video-singl. Nitranská parta hudebníků se zpěvákem z východu nezůstala svému jménu nic dlužná a přichází s pořádným rockovým nákladem, i když to z názvu ne zcela vyplývá. Ke skladbě natočili videoklip, který svým obsahem upoutá ne jednoho diváka.

„Záměrem bylo podtrhnout zmatenost v přirozeném lidském citu, jakým je láska. Přirovnáním ‘jako sériový vrah’ jsem chtěl upozornit na kontrast této emoce, v momentech, kdy do ní přichází aspekt sobeckosti, který dále vyvolává pocit připoutanosti, čehož důsledkem může být v určitých momentech i zločin. Tento fenomén se často projevuje žárlivostí, která v extrémních případech dokáže dokonce zabíjet. Dnes ho známe jako zločiny z lásky. To jen poukazuje na to, že mezi láskou a šílenstvím je velmi tenká hranice,“ uvedl zpěvák skupiny a spoluautor textu, Robo Šimko.

V nejnovějším počinu skupiny DESMOD a Robo Šimko ztvárnili hlavní protagonisty mladí herci z Divadla Andreje Bagara v Nitře. Kromě nich si v klipu zahráli i členové skupiny. Režisérskou „taktovku“ nad celým videoklipem dokonce převzal kytarista skupiny Richard „Synčo“ Synčák. „V první řadě jsme klip dělali tak, aby si v něm každý našel něco svého. Leitmotivem je hra s city, nenaplněná láska při hledání partnera, prostě to, jak člověk občas hledá, ale ne vždy to dopadne podle jeho představ,“ uzavřel režisér videoklipu a kytarista skupiny.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE