Odbržděný Iggy Pop

Na začátku příštího roku vydá rock‘n‘rollový živočich Iggy Pop své nové album Every Loser. Po singlu „Frenzy“ se objevila další ochutnávka „Strung Out Johnny“ z chystaného LP.
„Strung Out Johnny“ zní jako odpověď na nějaký druh myšlenkového experimentu: Co kdyby Iggy Pop udělal píseň, která by zněla trochu jako The Idiot, ale také jako něco, co by se dalo hrát na rádiu alt-rock kolem roku 2023? A odpověď zní velmi povedeně.

Zvuk je  velký, nadupaný synth-rockový se spoustou jiskření a typicky Iggyovskou energií. Je velmi velká šance, že hard core fans budou naštvaní, že se jejich punkrockový idol rozhodl pro slyšitelnou korekci Auto-Tune, ale snad přistoupí na argument, že to není poprvé, co si Iggy pohrál s robotickými rockovými zvuky.

Přesvědčte se ostatně sami zde:

 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se