Odbržděný Iggy Pop

Iggy Pop

Na začátku příštího roku vydá rock‘n‘rollový živočich Iggy Pop své nové album Every Loser. Po singlu „Frenzy“ se objevila další ochutnávka „Strung Out Johnny“ z chystaného LP.
„Strung Out Johnny“ zní jako odpověď na nějaký druh myšlenkového experimentu: Co kdyby Iggy Pop udělal píseň, která by zněla trochu jako The Idiot, ale také jako něco, co by se dalo hrát na rádiu alt-rock kolem roku 2023? A odpověď zní velmi povedeně.

Zvuk je  velký, nadupaný synth-rockový se spoustou jiskření a typicky Iggyovskou energií. Je velmi velká šance, že hard core fans budou naštvaní, že se jejich punkrockový idol rozhodl pro slyšitelnou korekci Auto-Tune, ale snad přistoupí na argument, že to není poprvé, co si Iggy pohrál s robotickými rockovými zvuky.

Přesvědčte se ostatně sami zde:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE