Ozzy – Mama, I’m Coming Home

Ozzy se vrací domů. LA zvedlo daně a tak se princ temnot přesouvá do rodné země. Na Američany ani showbyznys ale nezapomíná. Kelly Osbourne, Ozzy Osbourne a Sharon Osbourne budou hrát v nové sérii Home to Roost, která bude dokumentovat jejich cestu zpět do Spojeného království, stěhování na anglický venkov. Kelly navíc očekává narození potomka, takže ani tato intimní rodinná událost nezůstane kamrám skryta. Stejně jako Sharoniny 70. narozeniny. A samozřejmě samotný velký přesun.

Home to Roost produkuje společnost Expectation. Kreativní ředitelé Ben Wicks a Colin Barr se podělili o své nadšení ze série ve společném prohlášení: “Znovu připojit se k Osbourneovým, když se vracejí do Spojeného království, je příležitost, která se stane jen jednou za život.” „Před dvaceti lety utvářeli televizi pro nás všechny – nyní se vracejí domů v jiné fázi svého života, ale s příslibem stejného smíchu, lásky a slz. Nemůžeme se dočkat, až s nimi budeme pracovat a sdílet to s diváky BBC One v roce 2023.” A další důvody změny trvalého pobytu? Nabízí se úvaha, že Ozzy se vrací domů zemřít. On sám však hovoří o pravém opaku. Tvrdí, že jsou už „otrávení“ epidemií násilí, která se v USA rozpoutala. V nedávném rozhovoru pro Observer Sharon prohlásila: „Amerika se tak drasticky změnila. Vůbec to nejsou Spojené státy americké.  Nic už na nich není jednotné. Nyní je to velmi podivné místo k životu.” A Ozzy dodal: „Všechno je tam ostudně směšné. Lidé jsou zabíjeni každý den. Bůh ví, kolik lidí bylo zastřeleno při střelbě ve školách. A na tom koncertě ve Vegas došlo ke střelbě… Zatraceně šílené.“ Čímž zpěvák odkazuje na střelbu na Route 91 Harvest v roce 2017, kde bylo zabito 60 lidí.
Ozzyho přestěhování zpět do Spojeného království ho přibližuje jeho bývalému kolegovi z kapely Tommy Iommimu, který nedávno poprvé po více než pěti letech s Ozzym nahrál novou písničku. Hudebník také zmínil plán postavit na novém rodinném panství ve Spojeném království studio, kde by potenciálně mohlo nahrát celé album s kytaristou Black Sabbath.
Lyric video jejich pecky si poslechnete COBY Ozzy Osbourne – Degradation Rules (Official Vizualizer) ft. Tony Iommi zde:

 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA