Ozzy – Mama, I’m Coming Home

Ozzy 2

Ozzy se vrací domů. LA zvedlo daně a tak se princ temnot přesouvá do rodné země. Na Američany ani showbyznys ale nezapomíná. Kelly Osbourne, Ozzy Osbourne a Sharon Osbourne budou hrát v nové sérii Home to Roost, která bude dokumentovat jejich cestu zpět do Spojeného království, stěhování na anglický venkov. Kelly navíc očekává narození potomka, takže ani tato intimní rodinná událost nezůstane kamrám skryta. Stejně jako Sharoniny 70. narozeniny. A samozřejmě samotný velký přesun.

Home to Roost produkuje společnost Expectation. Kreativní ředitelé Ben Wicks a Colin Barr se podělili o své nadšení ze série ve společném prohlášení: “Znovu připojit se k Osbourneovým, když se vracejí do Spojeného království, je příležitost, která se stane jen jednou za život.” „Před dvaceti lety utvářeli televizi pro nás všechny – nyní se vracejí domů v jiné fázi svého života, ale s příslibem stejného smíchu, lásky a slz. Nemůžeme se dočkat, až s nimi budeme pracovat a sdílet to s diváky BBC One v roce 2023.” A další důvody změny trvalého pobytu? Nabízí se úvaha, že Ozzy se vrací domů zemřít. On sám však hovoří o pravém opaku. Tvrdí, že jsou už „otrávení“ epidemií násilí, která se v USA rozpoutala. V nedávném rozhovoru pro Observer Sharon prohlásila: „Amerika se tak drasticky změnila. Vůbec to nejsou Spojené státy americké.  Nic už na nich není jednotné. Nyní je to velmi podivné místo k životu.” A Ozzy dodal: „Všechno je tam ostudně směšné. Lidé jsou zabíjeni každý den. Bůh ví, kolik lidí bylo zastřeleno při střelbě ve školách. A na tom koncertě ve Vegas došlo ke střelbě… Zatraceně šílené.“ Čímž zpěvák odkazuje na střelbu na Route 91 Harvest v roce 2017, kde bylo zabito 60 lidí.
Ozzyho přestěhování zpět do Spojeného království ho přibližuje jeho bývalému kolegovi z kapely Tommy Iommimu, který nedávno poprvé po více než pěti letech s Ozzym nahrál novou písničku. Hudebník také zmínil plán postavit na novém rodinném panství ve Spojeném království studio, kde by potenciálně mohlo nahrát celé album s kytaristou Black Sabbath.
Lyric video jejich pecky si poslechnete COBY Ozzy Osbourne – Degradation Rules (Official Vizualizer) ft. Tony Iommi zde:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE