Ozzy se loučí

Patrně poslední deska, kterou Ozzy odpropaguje i koncertně ponese název Patient Number 9.

Ozzy Osbourne z ní už odhalil dvě pecky, titulní a včera „Degradation Rules.“ Hostuje v ní kytarista Tony Iommi, jeho bývalý spoluhráč a legenda z Black Sabbath.

Skladba by mohla být sourozencem melodiím, které jsme dostali od Iommiho a spol. na Black Sabbath posledním albu nazvaném lakonicky 13, které přišlo do obchodů před devíti lety. Iommi opět dokazuje, proč je pánem riffů, zatímco Ozzy dodává svůj charakteristický vokál. Mezitím Chad Smith a Robert Trujillo zvládají bubnové a basové povinnosti.

„Degradation Rules“ označuje druhý singl z Patient Number 9, který následuje po titulní skladbě s Jeffem Beckem. Mezi další kytaristy na albu se připojí Eric Clapton, Mike McCready a Zakk Wylde, mezi baskytaristy pak Duff McKagan a Chris Chaney. Většinu bubnování má na starosti Smith, na LP se objeví i zesnulý Taylor Hawkins.

“Degradation Rules” si poslechnete zde:

 

 

Související články

Ozzy Osbourne | Patient Number 9

Ozzy Osbourne Patient Number 9 SONY MUSIC 61:15 HARD ROCK Recenzuje: ROMAN JIREŠ (ČTK) 90 % Minimálně od alba No More Tears z roku 1991 působily desky Ozzyho Osbourna dojmem, že obsahují jeden velký hit, dvě až tři silné písně a zbytek tvoří solidní vata. V případě jeho trochu nečekané novinky je tomu jinak. Na…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

OZZY OSBOURNE Jeden zajímavější host než druhý

Ozzy Osbourne si k realizaci svého nového alba Patient Number 9 pozval mnoho významných hostů. Na kolekci, která vychází 9. září jako třináctý sólový počin britského hudebníka, se podíleli Eric Clapton, Jeff Beck, Mike McCready z Pearl Jam, Tony Iommi i Zakk Wylde. Dalšími hosty jsou baskytarista Robert Trujillo z Metalliky, bubeník Chad Smith z Red Hot Chili Peppers,…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA