Pankix mají singl s Jiřím Burianem, obsadili ho i do klipu

Indie rocková kapela Pankix vydala další singl z desky V tabletách. Jmenuje se Spolu a na písni i videoklipu se skupinou spolupracoval Jiří Burian.
„Máme novej singl! Tuhle písničku, ve který si herecky i pěvecky zahostoval Jiří Burian, máme všichni v kapele hrozně rádi. Možná proto, že se v ní tak trochu vidíme a možná se v ní tak trochu poznáte i vy,“ napsali Pankix na svou facebookovou zeď.
Spolu pochází z alba V tabletách, které vyšlo na začátku minulého roku a Burian ho dokonce i produkoval. „Novinkou pro nás byla spolupráce s producentem Jirkou Burianem, které si velmi vážíme. Je skvělé mít v zádech někoho, kdo má od písniček trochu odstup a vnáší na ně jiný pohled,“ popsala vznik alba zpěvačka Sany.

Související články

Pankix – V tabletách

Kapela Pankix se na novém albu vypravila do pro ni ne až tak probádaných krajin popu. Aby na to nebyla sama, povolala na pomoc producenta Jiřího Buriana, který ji posílil ve třech skladbách i vokálně. Jako host se na desce objeví také Milan Cais z kapely Tata Bojs. Upřímně řečeno, posun blíže ke klidnějšímu, místy až křehkému…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box