Pankix mají singl s Jiřím Burianem, obsadili ho i do klipu

Indie rocková kapela Pankix vydala další singl z desky V tabletách. Jmenuje se Spolu a na písni i videoklipu se skupinou spolupracoval Jiří Burian.
„Máme novej singl! Tuhle písničku, ve který si herecky i pěvecky zahostoval Jiří Burian, máme všichni v kapele hrozně rádi. Možná proto, že se v ní tak trochu vidíme a možná se v ní tak trochu poznáte i vy,“ napsali Pankix na svou facebookovou zeď.
Spolu pochází z alba V tabletách, které vyšlo na začátku minulého roku a Burian ho dokonce i produkoval. „Novinkou pro nás byla spolupráce s producentem Jirkou Burianem, které si velmi vážíme. Je skvělé mít v zádech někoho, kdo má od písniček trochu odstup a vnáší na ně jiný pohled,“ popsala vznik alba zpěvačka Sany.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

PUSŤTE JIM TAM TROCHU ROKENROLU, ONO SE JIM TO ZHROUTÍ SAMO

Kapely, které pomohly rozleptat reálný socialismus 17. listopad 1989. Tradičně budou v médiích jako svatí na orloji defilovat všemožní politici, pamětníci a vykladači dějin, aby nám vysvětlili, kdo že to vlastně svrhnul reálný socialismus v Československu (a leckdo z nich neopomene zdůraznit své zásluhy na tomto procesu). Poněkud se při tom zapomíná na destruktivní úlohu elektrické kytary a rokenrolu. Říká se leckdy, že…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE