Pankix mají singl s Jiřím Burianem, obsadili ho i do klipu

Indie rocková kapela Pankix vydala další singl z desky V tabletách. Jmenuje se Spolu a na písni i videoklipu se skupinou spolupracoval Jiří Burian.
„Máme novej singl! Tuhle písničku, ve který si herecky i pěvecky zahostoval Jiří Burian, máme všichni v kapele hrozně rádi. Možná proto, že se v ní tak trochu vidíme a možná se v ní tak trochu poznáte i vy,“ napsali Pankix na svou facebookovou zeď.
Spolu pochází z alba V tabletách, které vyšlo na začátku minulého roku a Burian ho dokonce i produkoval. „Novinkou pro nás byla spolupráce s producentem Jirkou Burianem, které si velmi vážíme. Je skvělé mít v zádech někoho, kdo má od písniček trochu odstup a vnáší na ně jiný pohled,“ popsala vznik alba zpěvačka Sany.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE