Patrik Malý v klipu „Bůh zavolá příště“ utíká každodenní rutině

S originálním konceptem videoklipu nového singlu „Bůh zavolá příště“ na sebe upozorňuje český zpěvák a skladatel Patrik Malý.  Nový singl je zároveň součástí přípravovaného EP „Pokoj č.7“, které vyjde na podzim tohoto roku. 

Tenhle text znázorňuje něco, co mě celej život trochu děsí. Ráno budík, vyčistit zuby a hurá na celej den do kanclu odpočítavat konec. Je to takový zamyšlení, jestli chci obětovat každej den věcem, který mě nedělají šťastným a nebudu toho zpětně litovat,“ popisuje Patrik.

O hudební produkci se postaral Ronald Janeček (John Wolfhooker), který patří mezi naděje české producentské scény. „Když jsem pouštěl Ronymu svoje dema, „Bůh zavolá příště“ byl trochu outsider a měl jsem lehký obavy jak to dopadne. Jakej zvuk tomu ale Rony dal je neskutečný a nakonec se z písně stal favorit,“ dodává zpěvák.

Celý videoklip je natočen originální metodou, kdy je kamera připevněna na tělo herce a namířena proti němu. „Nejen, že je tento způsob v hudebních klipech unikátní, ale zároveň nám to dalo skvělou možnost vyjádřit rozdíl emocí v rutinních i šťatných částech klipu. Byla to i výzva, pracovat „pouze“ s prostorem za hlavní postavou,“ komentuje režisér klipu Martin Marko. „Pro mě to bylo asi nejtěžší natáčení, jelikož jsem musel několik hodin nosit 15kg vestu,“ dodává s úsměvem Patrik.

Singl „Bůh zavolá příště“ je součástí debutového EP „Pokoj č.7“, které vyjde na podzim 2022.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA