Patrik Malý v klipu „Bůh zavolá příště“ utíká každodenní rutině

patrikmaly scaled

S originálním konceptem videoklipu nového singlu „Bůh zavolá příště“ na sebe upozorňuje český zpěvák a skladatel Patrik Malý.  Nový singl je zároveň součástí přípravovaného EP „Pokoj č.7“, které vyjde na podzim tohoto roku. 

Tenhle text znázorňuje něco, co mě celej život trochu děsí. Ráno budík, vyčistit zuby a hurá na celej den do kanclu odpočítavat konec. Je to takový zamyšlení, jestli chci obětovat každej den věcem, který mě nedělají šťastným a nebudu toho zpětně litovat,“ popisuje Patrik.

O hudební produkci se postaral Ronald Janeček (John Wolfhooker), který patří mezi naděje české producentské scény. „Když jsem pouštěl Ronymu svoje dema, „Bůh zavolá příště“ byl trochu outsider a měl jsem lehký obavy jak to dopadne. Jakej zvuk tomu ale Rony dal je neskutečný a nakonec se z písně stal favorit,“ dodává zpěvák.

Celý videoklip je natočen originální metodou, kdy je kamera připevněna na tělo herce a namířena proti němu. „Nejen, že je tento způsob v hudebních klipech unikátní, ale zároveň nám to dalo skvělou možnost vyjádřit rozdíl emocí v rutinních i šťatných částech klipu. Byla to i výzva, pracovat „pouze“ s prostorem za hlavní postavou,“ komentuje režisér klipu Martin Marko. „Pro mě to bylo asi nejtěžší natáčení, jelikož jsem musel několik hodin nosit 15kg vestu,“ dodává s úsměvem Patrik.

Singl „Bůh zavolá příště“ je součástí debutového EP „Pokoj č.7“, které vyjde na podzim 2022.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE