Patrik Malý vydal debutové EP Pokoj č. 7

maly 3

Zpěvák a songwriter Patrik Malý patří k nadějným tvářím současného popu. Deska s názvem Pokoj č. 7 představuje čirou lásku k hudbě, je vyústěním období, kdy byl talentovaný zpěvák s charismatickým hlasem na své životní křižovatce a také završením jeho covidové tvorby. Úvodní píseň z alba Všechno nic neznamená, k níž vznikl také videoklip, je zároveň poslední skladbou, kterou na album napsal. O hudební produkci i režii klipu se postarali členové kapely John Wolfhooker. Novinka je k dispozici na všech streamovacích platformách a kanále YouTube od pátku 10. března 2023.

Album přináší celkem 6 pestrých skladeb, které nabízí moderní zvuk současné pop music. Ve skladbách se odráží osobní prožitky samotného umělce, odráží se v nich období hledání se, ale i nadšení tvořit. „Na začátku roku 2020 jsem byl na rozcestí, jestli budu studovat, budovat kariéru v korporátu a hudba bude jen mým koníčkem nebo využiju příležitosti a budu dělat, co mě baví. Takže jsem se rozhodl ukončit magisterský studium, dal výpověď a z ničeho nic jsem byl chudej umělec v euforii. Půjčil jsem si pokoj číslo 7 v jedné sportovní hale a skládal písničky. Stal se mou 3×3 metrovou samotkou na několik měsíců včetně období covidu. Možná proto se ve mně míchalo mnoho pocitů a celé EP je tak různorodý,“ komentuje Patrik Malý. Převážnou část skladeb produkoval Rony Janeček. Na aranžích se ovšem podílel i Filip Vlček.

Singl Všechno nic neznamená napsal Patrik jako poslední a je jedním z nejemotivnějších. Vyjadřuje aktuální stav zpěváka, kdy byl nespokojený, vše se v něm bilo a přemýšlel, co chce od sebe i lidí kolem.

„Je to song, kde pochybuju sám o sobě, ale zároveň o lásce. Ten text zpívám ženě, kterou už díky svým pocitům ztrácím a uvědomím si, že ji chci zpět. Ona si má vybrat, jestli to se mnou vydrží nebo ne. V singlu je hodně emocí, které ze sebe dostávám, především v refrénu. Proto jsme šli cestou kapelového zvuku, což u mé tvorby dosud nikdo ani neslyšel,“ popisuje Patrik.

Jednoduše pojatý videoklip režíroval a editoval Adrian Janeček a za kameru se postavil Rusty Sheperd. „Nechtěl jsem jít do klišé, kdy jsem někde s holkou, nezvolil jsem ani cestu krátkýho příběhu. Klip je spíš o mně, jsem v něm sám, zpívám nebo prostě jdu a prožívám svou emotivní náladu,“ uzavírá Patrik.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE