Patrik Malý vydává odvážný singl Cukr o skrytých touhách

Patrik 10

Nová krev českého popu Patrik Malý vydává další videoklip s názvem Cukr. Otevírá tak svoji novou hudební kapitolu po svém debutovém EP Pokoj č.7. Patrik, semifinalista Hlasu Československa 2014, který předskakoval interpretům jako Chinaski, Pokáč, Mig21, UDG, svým dalším singlem naráží na skryté touhy, které všichni máme, i když je na sobě nedáváme znát. Novinka je již nyní k dispozici na všech streamovacích platformách a kanále YouTube. Živě ji můžete slyšet na pražském koncertě 24. ledna v Café V lese.

Bývalý semifinalista Hlasu Československa 2014 Patrik Malý, vydává nový singl s názvem “Cukr” i s videoklipem. Nadějná tvář české popové scény v písni otevírá Patrik, který se v roce 2014 probojoval do semifinále Hlasu Československa a vystupoval jako předkapela pro interprety jako Chinaski, Pokáč, Mig21 a UDG, nyní svým dalším singlem oslovuje ty skryté touhy, které máme všichni, i když je obvykle neukazujeme světu. Novinku už teď najdete na všech možných streamovacích platformách a na YouTube. A živě si ji můžete vychutnat na pražském koncertě 24. ledna v Café V lese.

Energická píseň Cukr vede k zamyšlení nad různými touhami, které jsou součástí člověka, ale zůstávají skryté pod povrchem a okolí o nich třeba ani nemusí vědět. “Rád otevírám témata, který jsou lehce pikantní a člověk se nad nimi zamyslí. Cukr znázorňuje chutě, který jsou uvnitř nás, ale ve společnosti je nedává najevo. V soukromí je z něj potom trochu jiná osobnost. Ale co si posluchač pod pojmem Cukr představí, to už nechávám na něm,” vysvětluje Patrik.  

Novinku Patrika Malého produkoval Ronald Janeček z kapely John Wolfhooker, který singl zabalil do atraktivní aranže současné pop music. To podtrhuje i moderní videoklip, který si vzal na starost jeho bratr Adrian Janeček. “Videem jsme chtěli znázornit metaforu Cukru, kterou předvádí naše herečka Valentina se sladkostma. Já tam působím jako vypravěč, který zároveň podtrhává energii celého songu,” popisuje Patrik.  Po úspěšných letních koncertech na festivalech Sázavafest, OAMF Přeštěnice, se nyní Patrik připojí jako host k podzimnímu klubovému tour kapely UDG. Živě s kapelou však můžete Patrika Malého slyšet také na jeho vlastním debutovém pražském koncertě 24.ledna 2024 v Café V lese.

Videoklip zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE