Pekelný ostrov nabídne první červencový víkend Uriah Heep nebo Harlej se symfonickým orchestrem

Letos to bude již po sedmé, co se první červencový víkend otevřou brány Pekelného ostrovatradičního rockového open-air festivalu v Holýšově. Ročník 2018 proběhne 6. a 7. července, ale 5. července vypukne warm-up party, na níž bude volný vstup.
Zahraničním hostem Pekelného ostrova pro tento rok jsou britští Uriah Heep, označovaní jako zakladatelé hard rocku a legendy světové hudební scény. Z české hudební scény se návštěvníci mohou těšit na Chinaski, které letos přijedou v nové svěží sestavě. Stejně jako v roce 2015 nás navštíví Arakain s Lucií Bílou a unikátně, pouze na Pekelném ostrově, se nám ukáže kapela Harlej spolu se symfonickým orchestrem pod taktovkou Oty Balage. Dále vystoupí Rybičky 48, Vypsaná Fixa, Banjo Band Ivana Mládka či Dymytry nebo Doga.
Festival nabídne nabitý program na dvou střídajících se pódiích, ale i rozšíření areálu o pláž u splavu. Samozřejmostí bude VIP zóna se zaparkovaným anglickým „double-deckerem“.

 
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE