PHR Records hlásí na jaro reedice tří alb britských punkových kapel

Jarní nabídku vydávaných desek labelu PHR Records obohatí hned trojice punkových kapel z Britských ostrovů. Fanoušci se mohou těšit na následující soubory a alba:
One Way SystemAll Systems Go
Kapela One Way System vznikla v roce 1979 a s přestávkami funguje dodnes. Jejich první album All Systems Go z roku 1982 obsahuje jak brutálně rychlé songy, tak i ty ve středním tempu, ale pokaždé se silnými refrény. Nasraný punk se špetkou oi!, který i po těch letech má co říct. Říká se, že toto album patří mezi nejdůležitější street punk desky vůbec. No a One Way System pak mezi hudební punkovou špičku, jejíž jméno má své místo mezi skoro povinnými nápisy na křivácích.
The OutcastsSelf Conscious Over You
Jedna z prvních severoirských punkových kapel vznikla už v roce 1977. Název si zvolila podle toho, že ji během týdne vyhodili hned z pěti klubů. Zkrátka fakt divoká punková léta. Přesto se skupině povedlo poměrně rychle uchytit na rodící se punkové scéně v Belfastu a podepsat smlouvu s kultovním labelem Good Vibrations. Jejich první album Self Conscious Over You se tak stalo zároveň první velkou deskou vydanou na tomhle labelu.
The StrapsThe Straps
Debutové album The Straps vychází v reedici vůbec poprvé. Těžko sehnatelná deska vydaná původně v roce 1982 obsahuje dvanáct punkových songů. Drsný ostrý zvuk si deska zachovala dodnes. V sestavě The Straps se objevili členové kapel jako The Pack, UK Subs, Theatre Of Hate i Public Image a na desce hostoval i Rat Scabies z The Damned. Deska vychází na barevném vinylu a také na CD.

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<