Pohoda se jmény nešetří

Trenčínský festival Pohoda, který se uskuteční 7.-9.7. interprety nijak nešetří, a zveřejňuje jedno jméno za druhým, jako na běžícím páse.
Až z Mexika do Trenčína přijedou Sonido Gallo Negro. Devatero muzikantů, kteří s sebou vezou karibské a latinsko-americé tóny a melodie.
Kombinaci toho nejlepšího ze všech, v současnosti populárních, žánrů přiveze Astronautalis. Ve svém zvuku vcelku neobvykle mísí Hip-Hop, indie a punk.
A aby nebylo zvláštních kombinací málo, těšit se lze i na Public Service Broadcasting. Ti zase pro změnu vystupují s koktejlem krautrocku, post-rocku a stále populárnějšího synth-popu.
Na vážnější a klasičtější notu udeří Anna Meredith. Na svém kontě má jak kompozice pro BBC tak třeba pro PRADU, koncert s beatboxerem, nebo pěti orchestry naráz.
Velice slibně vypadá i bulharská Oratnitza. Míchat tradiční bulharskou folklórní muziku s R’n’B, Hip-Hopem, nebo trapem; to vyžaduje přinejmenším odvahu.
A výčet jmen interpretů, na které se mohou návštěvníci letošní Pohody těšit ani zdaleka nekončí Thundercatem. Baskytarový mág, který udával groove nahrávkám Erykah Badu, nebo letos cenami Grammy ověnčenému Kendricku Lamarovi.
Z tak pestrého programu, jemuž vévodí Sigur Rós, PJ Harvey a nebo The Prodigy si vybere skutečně každý.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE