Pokáč přichází s Dokonalým mužem z retro muzea

pokac 98I1869 2

Oblíbený písničkář Pokáč vydává svou novinku Dokonalý muž, ve které s nadsázkou sobě vlastní přibližuje soužití muže a ženy a popisuje jejich domácí rutinní peripetie. Písní se zároveň omlouvá všem ženám, že neexistuje dokonalý muž. Dokreslující videoklip vznikl v Retro muzeu v obchodním domě Kotva pod dohledem Jakuba Mahdala – Jakoby films. V hlavní roli se objevuje herečka Pavla Dostálová. Novinka vychází u vydavatelství RedHead Records a již nyní je k dispozici na všech streamovacích kanálech.

Pokáč si svou popularitu získal díky svým vtipným textům, do nichž prolíná prostý život, a posluchači se s nimi často ztotožňují. Dokonalý muž je jasným příkladem. „Ženy jsou dokonalá stvoření, což my muži bohužel nejsme. Tak jsem napsal tenhle song, který to našim něžným polovičkám citlivě vysvětlí, když zrovna zapomenou,“ říká Pokáč. Singl je první ochutnávkou připravované desky, kterou se chystá vydat na podzim. O hudební produkci se tradičně postaral Johny Rainbow. Stejně tak k natočení videoklipu oslovil písničkář již ověřeného Jakuba Mahdala, který se za dobu spolupráce stal dvorním režisérem.

Týmu Jakuba Mahdala se skvěle podařilo přenést text písně do vizuálního ztvárnění a vtipně poukázat na životní útrapy žen s muži. Herečka Pavla Dostálová se perfektně vcítila do své role. „Díky natáčení s Pokáčem jsem cestovala do minulosti a objevovala talíře a hračky z dětství. Taky jsem si vyzkoušela, že tahle léta by mi vůbec neslušela, říká Pavla Dostálová. Zhlédnutí videa je tedy i takovým kulturním zážitkem. „Klipy mívám často hodně popisný vycházející z textu, nicméně tentokrát jsem zkusil vymyslet takovou mini story, snad bude lidi bavit. V Retro muzeu v Kotvě to bylo super, vypadá to tam přesně jak u mýho dědy,” dodává s úsměvem Pokáč.

Pokáč právě odjel originální týdenní tour po pražských hudebních klubech a nyní se přesune na venkovní majálesová a festivalová pódia. Aktuální seznam koncertů nabitého jara a léta nabízí jeho webové stránky.

Videoklip Dokonalý muž:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE