Polský festival Open’er odhaluje svůj line-up #2: PJ Harvey, Tame Impala, LCD Soundsystem a The Last Shadow Puppets

Ikona britské hudební scény, vokalistka a multiinstrumentalistka, jež spolupracovala s Nickem Caveem, Thomem Yorkem a Marianne Faithfull. Hádáte správně, PJ Harvey se zúčastní letošního ročníku polského Open’er festivalu! V zimě představila 10 nových skladeb, které se objeví na připravovaném albu The Hope Six Demolition Project a jež zcela jistě zahraje i v Polsku v termínu 29.6.-2.7.
Dalším zajímavým jménem na line-upu jsou australští psychedelici Tame Impala. Nebo lépe řečeno Kevin Parker a jeho “kapela o jednom muži”. „Pořád mi přijde, že se ta deska vůbec nedá poslouchat,“ prohlásil Parker v minulém roce těsně před vydáním třetího alba Currents. Drtivá většina hudebních kritiků ho ale přesvědčila o opaku – albu se dostalo více než vřelého přijetí, nominaci na cenu Grammy, čímž bylo označeno za jedno z nejdůležitějších z celého roku.
Na Open’eru se objeví i LCD Soundsystem, newyorská partička, jejíž velkolepý „rozlučkový“ koncert se odehrál před pěti lety v Madison Square Garden. Ale teď jsou zpět! Na Boží hod vydali nový song, tematickou skladbu Christmas Will Break Your Heart, čímž potvrdili šuškandu o návratu z minulého roku. Už je to jisté – jedna z nejvlivnějších dancepunkových kapel současnosti je zpět! A ne pouze s koncerty na festivalech, ale i se zbrusu novou hudbou.
The Last Shadow Puppets, supergroup Alexe Turnera, Milese Kanea a Jamese Forda, se vrací přesně po osmi letech od vydání geniálního debutu The Age of the Understatement. Nová deska – Everything You’ve Come to Expect – byla vydána 1.dubna a nahrála ji stejná crew jako jejího předchůdce. Jako první vlaštovky vyslali singly Aviation a Miracle Aligner. Na Open’eru zahrají hned první den festivalu, tedy 29.6.

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Bad Joker’s Cream – Behind the Mask

BAD JOKER’S CREAM – BEHIND THE MASK STACEE ROXX – LEAD VOCALS, GUITARS TOMMY ACE – BASS, BACK VOCALS JAMIE LEE CASTER – GUITARS DAVE J. – DRUMS RECORDING: STUDIO “PANTHEON” – LIVE RECORDING GM STUDIO – VOCALS TONDA RICHTER – ARRANGEMENT SWEET STACEE STUDIO – MIX/MASTERING ALBUM ART: MICHAELA PAULINI – PHOTOS JINDRA VRAGA…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se