Pomůžete na cestě k novému albu a klipům generačnímu šansoniérovi, jakým je Bruno Ferrari?

Osobitý generační šansoniér, „man fatal“ českého hudebního průmyslu, legendární alter ego kontroverzního Samira Hausera (Vanessa, Mortal Cabinet), samotný Bruno Ferrari se vrací a připravuje nové album.
Deska by měla obsahovat dvanáctku povětšinou česky otextovaných skladeb a k její přípravě Bruno přizval i některé nečekané hosty. Za všechny můžeme uvést třeba sbormistra Bohumila Kulínského. Produkce alba se ujal osvědčený tým Moimir Papalescu a John Fryer, jenž se podílel i na vzniku alba Antidotum kapely Vanessa.
K dotažení všech záležitostí kolem alba (jehož křest je plánován na 11. 11. 2017 do pražského Rock Café) spouští Bruno Ferrari také crowdfundingovou kampaň.
Je lhostejné, že původně uvažovaná částka je na startovači již překročena. Bruno využije přebytek mj. třeba na videoklipy (v nichž, koneckonců, za příslušný příspěvek v rámci kampaně můžete účinkovat i vy). I další možné odměny jsou nepochybně lákavé. Ať už se jedná třeba o znesvěcenou vodu, kterou Bruno Ferrari osobně znesvětil, nebo třeba Brunův turban z videoklipu Já a mé tupé. Prohlédněte volné odměny a vybírejte, co hrdlo i další části těla ráčí.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DjO2ZpuN65Y[/youtube]
A co vzkazuje sám Bruno?
Dámy a pánové, po delší době se opět vracím jako Bruno Ferrari. Vanessa skončila a já přemýšlel, že skončím s hudebními projekty nadobro – chtěl jsem se věnovat jen psaní scénářů. Naštěstí mi došlo, že mám vůči fanouškům entity, která si říká Bruno Ferrari, jeden dluh – a to natočit skvělou desku, na které bude většina textů v češtině. K další tvorbě jsem se nakonec rozhodl po jedné ceremonii spojené s pitím halucinogenního nápoje Ayahuasca. Vám, kteří jste podobnou ceremonií prošli, je asi jasné, že jsem nemohl jinak, než dát na rady „zelené dámy“, pro vás ostatní malé vysvětlení – po užití tohoto nápoje se vám zjeví ženská bytost, která vás učí a radí vám, jak naložit se svým životem. Její autoritu opravdu nelze nebrat vážně. „Zelená dáma“ mi tehdy sdělila, že bych měl natočit další desku jako Bruno a že musím zářit a věřit. Dobrá, takže zářím a věřím.

Související články

Bruno Ferrari | Electrofantasex

Bruno Ferrari Electrofantasex GREAT VIZIER 43:08 POP, ŠANSON, ELECTROBEAT Recenzuje ROMAN JIREŠ (ČTK) Jak dalece si Bruno Ferrari, tedy alter ego frontmana temně elektronické Vanessy Samira Hausera, dělá z posluchačů, kritiky a vůbec celé tuzemské hudební branže legraci a jak moc to myslí alespoň trochu vážně, ví jenom on. Tenhle elektronický šaman na nové desce sebral všechno, co…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA