Post-rocková sonda The New Horizons přeletí tři evropské metropole

Pražská post-rocková kapela The New Horizons přiletí o víkendu do tří evropských metropolí. Společně s lokálními kapelami rozpálí letní Vídeň, Budapešť a Bratislavu přílivovou vlnou post-rocku a post-metalu.

The New Horizons vydali nedávno singl Moon a video k tracku Apollo, který se retrospektivně ohlíží za cestou člověka na Měsíc a poznáním, že nemusíme být ve vesmíru sami. Letní mini tour kapely je prvním letem post-rockové sondy z Česka do blízkých galaxií. Ve Vídni v pátek 14. 7. 2023 The New Horizons podpoří experimentální metalová kapela YXOU a kapela Mossadeq v klubu Replugged.

V sobotu pak v Budapešti TNH očarují společně s černokněžnickým zvukem maďarského post-metalu kapely Hegy klub Központ. Mini tour ukončí The New Horizons v neděli, kdy přistanou na palubě lodi Pink Whale na břehu Bratislavy. Tam u slovenských bratrů s pomocí experimentálních rockerů Personal Spaces ukončí post-rockový let a natankují palivo na návrat do Prahy.

Sponzorováno

Související články

PINK FLOYD Půl století na temné straně Měsíce

Osmé album Pink Floyd The Dark Side of the Moon debutovalo 17. března 1973 na 95. místě amerického prodejního žebříčku Billboard a nikoho asi nenapadlo, jaký hitparádový fenomén kapela vypustila. V žebříčku nejprodávanějších desek byl tento opus magnum britské skupiny ještě v polovině července 1988, kdy se završil 736. týden v Top 200. Tam se…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se