Prague Harley Days 2017 již tento pátek a sobotu! S kaskadérskou show, mistrem customizací i Karen Davidson

Další ročník tradičního motocyklového svátku, Prague Harley Days, vypukne již tento pátek a sobotu 1. a 2. září, kdy se Praha může těšit na burácející motory, spanilou jízdu 1 500 motocyklů metropolí i zábavu pro celou rodinu. Holešovické Výstaviště se na dva dny stane domovem pro milovníky silných strojů, zábavy, zážitků i adrenalinu a v rámci již 4. ročníku akce nabídne návštěvníkům například kaskadérské show na strojích Harley-Davidson, výstavu více jak 100 motocyklů, bikerské hry, jízdy na motocyklech značky zdarma, koncerty, galavečer thajského boxu i šanci získat na celý rok zdarma model Street Bob. Chybět nebudou ani unikátní hosté, kterými jsou pro letošní rok pravnučka zakladatele značky Karen Davidson nebo evropský mistr v customizaci motocyklů Peter Penzenstadler.
Přijeď tramvají, odjeď na Harleyi
Letos poprvé, v celé historii Prague Harley Days, je pro jednoho šťastlivce přichystán speciální model Harley-Davidson Street Bob na celý rok zdarma. Stačí splnit jediný úkol, který bude vyhlášen až na místě a rok ve znamení Harley-Davidson může začít! Navíc, co může být lepší vstupenkou do světa silných strojů, zvlášť ve chvíli, kdy se Harley-Davidson chystá v roce 2018 oslavit své 115. výročí právě v Praze.
Adrenalin s kaskadérskými show
Chybět nemůže ani ten správný adrenalin v podobě kaskadérských show! Návštěvníci Prague Harley Days se mohou těšit na oficiálního kaskadéra H-D střední a východní Evropy, Macieka DOPa Belinskiho, čerstvého držitele Guinnessova světového rekordu, jenž si připsal na novém modelu H-D Street Rod. Právě na tomto stroji předvede Maciek své neuvěřitelné triky a kousky, které řada z nás znala do teď jen z filmových pláten. Na programu nechybí ani další kaskadérská show v provedení lotyšského smíšeného páru kaskadérů Stunt Fighters, která se letos objeví na Prague Harley Days premiérově. Obě kaskadérské show dokážou, že i motocykly Harley-Davidson se dovedou s umem zkušených kaskadérů změnit v absolutně poslušné stroje a jsou natolik skvěle ovladatelné, že působí dojmem, jako by vážily minimálně o 100 kg méně.
Evropský mistr customizací Peter Penzenstadler
Neexistuje žádná jiná motocyklová značka, se kterou jsou úpravy motocyklů spojeny více než právě s Harley-Davidson, značka, která každoročně pořádá soutěž dealerských přestaveb Battle of the Kings, ve které vznikají v jednotlivých dealerstvích zcela unikátní a originální stavby vyjadřující um a kreativitu jejich stavitelů. A tak ani na Prague Harley Days nesmí chybět mistr v customizaci motocyklů, kterým je tentokrát Rakušan Peter Penzenstadler, zabývající se jejich úpravami od roku 1983. Osobnost, která má za sebou celou řadu ocenění z nejrůznějších soutěží stavitelů v USA, Evropě i Asii a neustále se snaží vyvíjet, překonávat možnosti a stereotypy v této branži a přinášet zákazníkům nový pohled na to, jak ještě může úprava motocyklů vypadat.
Pravnučka zakladatele Karen Davidson
Již po druhé v historii akce zavítá na Prague Harley Days Karen Davidson, pravnučka zakladatele, která mezi motocykly doslova vyrostla, první z nich řídila již v 9letech a v H-D působí aktivně už 28 let. Karen připravuje módní kolekce značky, ale pochopitelně se aktivně podílí i na vedení a směřování společnosti. Do Prahy se těší především na spanilou jízdu historickým centrem města, ale i na setkání s úžasnými lidmi a na skvělou zábavu. Zároveň Prague Harley Days jsou pro ni ideální příležitostí užít si Prahu rok před velkolepými oslavami 115. výročí Harley-Davidson.
Proč na Prague Harley Days?
Důvodů proč navštívit Prague Harley Days je však daleko více! Je to například proslulá spanilá jízda, která odstartuje v sobotu 2. září v 10:00 z holešovického Výstaviště a letos poprvé v ní bude prostor i pro jezdce na historických motocyklech, stavbách anebo pro jezdce v maskách. Za zhlédnutí stojí i výstava motocyklů zahrnující více jak 100 exponátů, od historických až po 4 novinky modelového roku 2018, které značka představila v minulém týdnu. Již tradiční zábavou bude Galavečer thajského boxu, ve kterém se opět představí i vítěz posledních ročníků Lukáš „Fuki“ Dvořák. Zájemci si mohou užít zdarma jízdy na motocyklech Harley-Davidson, své schopnosti prověřit například v týmových bikerských hrách a vychutnat si i koncerty. Ženy si odpočinou v relax zóně a pro děti je nachystána family zóna se spoustou zábavy, workshopů, pohybových aktivit i nejnovějších hraček.
Ženy a děti mají navíc vstup ZDARMA! Muži platí 400 Kč na oba dva dny a v ceně jsou zahrnuty i 3 žetony na občerstvení.
Více informací o Prague Harley Days naleznete na: www.pragueharleydays.cz.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<