Praha se na Den sv. Patrika promění v malé Irsko!

17. března vypukne oslava Dne svatého Patrika, jakou Praha ještě nezažila. Těšte se na netradiční show na Vltavě s vířivkami pod širým nebem, irské kapely v čele s irským hudebníkem žijícím v Praze Travisem O’Neillem či Bobem O‘Keeffem, DJs vystoupení, Tonyu Graves, promítání filmů, výstavy, ale třeba také barmanské show, pop up bary s výjimečnou whiskey nebo irskou gastronomii!
Whiskey Jameson spolu s irskou ambasádou a pražským magistrátem vás zvou na akci, ve které se snoubí krása našeho hlavního města s irskou kulturou, srdečností a dobrým pitím. Heslem události je „sine metu“, čili „beze strachu“. Takže se nebojte, odhoďte zbytečné zábrany a nechte se vtáhnout do víru téhle epické party!
K hlavním styčným bodům akce patří:

  • Loď Petra na pražské náplavce, kde od 15 hodin startují hudební vystoupení spjatá s Irskem a irskou kulturou, v duchu hesla „sine metu“ budou pro odvážlivce k dispozici vířivky a samozřejmě skvělé drinky!
  • Kino 64 U Hradeb ožije úderem hodiny irským filmem (dokumenty, hudební klipy i celovečerní filmy), foyer vyzdobí výstava fotografií, rozezní akustický koncert Travise O‘Neilla a chybět nebudou ani pop-up Jameson bary či ochutnávka speciálního piva, které zrálo v sudech od Jameson whiskey.
  • Hlavní hudební program startuje v 18 hodin v multifunkčním kulturním prostoru Jatka 78, hvězdami večera jsou Travis O’Neill s doprovodnou kapelou His Cardinal Sins, Tonya Graves nebo Bob O’Keeffe, to vše doplní vystoupení legendárních pražských DJs, ukázka irských tanců, barmanská show, pop-up Jameson bary, ale i stylový Adam’s Barbershop
  • V 18 hodin také vypukne program na terase obchodního domu Kotva, hosté si tady užijí nejen skvělou muziku, tanec, drinky, ale také irskou gastronomii! Stylová afterparty pak proběhne v designovém Bibloo Concept Store

 
 
ToursvatehoPatrikasJamesonem_17.3.2017_key vizu

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<