Pražští WYFE představují nový singl a očekávají koncertní premiéru

wyfe

Po třech vydaných singlech přichází pražská kytarovka WYFE se zatím nejpřímočařejším singlem ’95 v čase, který přináší naději na první živé vystoupení této loni vzniklé formace. Trio se již představilo v rámci streamovaného koncertu z holešovického hotelu Mama Shelter, avšak právě nový singl, který mezi výběrem také zazněl, ukazuje energii, kterou od WYFE můžeme očekávat při některém z opravdových koncertů.

„Tématem songu ’95 je ta chvíle ve vztahu, kdy jde všechno trochu do kytek. Chvíle, kdy už jsou karty rozdaný, nevyhráváš, ale složit je ještě nechceš. Jenom si je držíš v ruce a protahuješ moment, než je hodíš na stůl. Občas to tak holt ve vztazích bejvá a všechno nekončí talířema na stěně nebo dramatickým odchodem,“ vysvětluje frontman uskupení Marek Kedzior. „Ukazuje kapelu WYFE zase v novém světle. Umíme napsat i rychlou a skočnou věc ideální na letní festivaly. Tak snad se letos budou nějaké konat,“ doplňuje ho kytarista Martyn Starý. „A snad nás na nějaké pozvou! Živého hraní už se vážně nemůžeme dočkat,“ dodává.

Společně se singlem vychází i velmi vydařená verze písně Golden od Harryho Stylese. Kapela se shoduje, že právě druhá deska tohoto zpěváka Fine Lines, ze kterého track Golden pochází, je v současné hudbě opravdovým klenotem. „Písni jsme dali takový postpunkový nádech a strašně to funguje. Opět se potvrzuje, že dobrý song vynikne v jakékoli aranži,“ shoduje se kapela.

Nahrávka vyšla na všech platformách a společně s ní se kapela připravuje na několik letních koncertů, které v nejbližší dobře zveřejní. V zásobě má také velké množství materiálu k vydání včetně jedné zdařilé hvězdné kooperace. Sledujte WYFE, je na co se těšit.

Videoklip:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE