Přijďte se 20.-21. července 2018 seznámit na Footfest

Hudba spojuje lidi. Můžete díky ní získat věrné přátele, kamarády na pokec u piva, lásku na jednu noc i životního partnera. Jakmile se ocitnete na festivalu, můžete si být jistí, že všichni kolem vás mají stejný nebo alespoň velmi podobný hudební vkus, jako vy. Nebojte se oslovit druhé lidi a popovídat si s nimi o vystupující kapele nebo si nechat doporučit zajímavý koncert, který se brzy chystá ve vašem okolí. Téma k hovoru je jasné a bavit se můžete klidně celé hodiny.

Bojíte se, že se vám i tak z trémy podlomí kolena? Pak zamiřte na festival, který vám při seznamování podá pomocnou ruku. 14. ročník multižánrového festivalu Footfest se bude konat 20. až 21. července 2018 a bude výjimečný. Organizátoři si pro vás připravili projekt Řekni to samolepkou, který zjednoduší vaše seznamování a zaručí, že se rozhodně nebudete nudit. Po příchodu do festivalového areálu si vyberete samolepku, jež naznačí, co hledáte. Ať už je to láska na celý život, flirt, sex nebo nezávazný pokec, vyberete si samolepku, nalepíte si ji na tričko a lov může začít. Díky samolepkám snadněji najdete protějšek, který hledáte to samé, co vy.

Kromě seznamovací akce čeká návštěvníky samozřejmě i hudební program, vystoupí kapela Arakain s Lucií Bílou, Rybičky 48, Slza, UDG a další. Celý program najdete na www.footfest.cz

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box