přiznání Roba Halforda

Rob Halford z Judas Priest přiznal diagnózu jménem rakovina. Nyní již naštěstí zažehnanou a bez příznaků. “Před rokem jsem prodělal svůj malý boj s rakovinou,” řekl frontman v rozhovoru pro časopis Heavy Consequence.

“Došlo k tomu v době lockdownu. Věřím, že se věci dějí z nějakého důvodu, pokud jde o časový sled událostí. Nyní cítím pouze vděčnost za to, že jsem v tomto bodě svého života a stále dělám to, co mám nejraději. “ Ačkoli frontman o tom dříve veřejně nepromluvil, svůj boj pojednal v nové kapitole v nově aktualizovaném vydání “Confess”, knižních pamětech z loňského roku. V nové části se vyjadřuje ke své diagnóze a upřesňuje, že poprvé zahájil léčbu na jaře roku 2020.

Halford též vyzval fans, aby si došli pro vakcínu proti koronaviru a umožnili tak návrat živého hraní své oblíbené hudby.

Legendární frontman vyzval na svém instagramovém účtu, aby všichni jeho příznivci sdílel video povzbuzující lidi k očkování. “Ahoj všichni. Hovoří váš metalový bůh, Rob Halford z Judas Priest, který vám posílá obrovské poděkování metalové komunitě za to, že udělá jedinou správnou věc a přijme životy zachraňující vakcínu, která nakonec vymýtí COVID-19 po celém světě.“

Připomeňme si Roba Halforda v nomen omen písni “Morning Star” zde:

 

Komentáře

Registrace 30 dnů zdarma / zprávy ze světa

Přidejte se k nám
-REGISTRACE ZDARMA ZDE-

nebo

VAŠIM ÚČTEM

Holler Box