Projekt Zorba že ja Buddha připravil své první EP

Projekt nazvaný Zorba že ja Buddha je postavený na spolupráci základního dua Ashley Sarah Abrman (také The High Corporation) a Ondřej Hauser (např. také Prago Union Live Band). Pokud bychom jej měli alespoň přibližně nějak stylově zařadit, dalo by se patrně hovořit o jakési nadžánrové fúzi elektroniky s akustickou hudbou, kde lze narazit na stopy jazzu, soulu, hip-hopu, ale i alternativy.
V pondělí 23. října jim na slovenském labelu GERGAZ vychází debutové EP Rosedout Lambada. Na nahrávce se podílela také spousta hostů a přátel (za všechny kupříkladu Michal “Kolouch” Daněk, Oliver Lipenský, Antonín Dlapa, Marek Urbánek nebo Tanita Yankova) a nahrávka vznikala ve studiu Jižák u Tomáše Sochůrka.
Ve stejný den, tedy v pondělí 23. října, bude nahrávka také slavnostně pokřtěna, a to na pražském koncertě (VILA Štvanice). Jako kmotra by se měla objevit Katarzia.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=C4ZNMJdVt9I[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE