Prokletí Elvise Presleyho

Lisa Marie Presleyová, americká popová zpěvačka a textařka, dcera zpěváka Elvise Presleyho a herečky Priscilly Presleyové na srdeční zástavu odešla ve věku pouhých 54 let. Právní zástupce její dcery Riley Keoughové agentuře Associated Press potvrdil, že dcera Elvise a Priscilly Presleyových bude pohřbena v sídle vedle jejího syna Benjamina Keougha, který zemřel vlastní rukou v roce 2020. Všichni se tak sejdou v Gracelandu.  Meditační zahrada resortu je také místem odpočinku Elvise, jeho rodičů, Vernona a Gladys a Elvisovy babičky Minnie Maeové.
“S těžkým srdcem se musím podělit o zdrcující zprávu, kterou nám zanechala moje krásná dcera Lisa Marie,” uvedla její matka Priscilla Presleyová v prohlášení pro People, kde fanoušky informovala o jejím úmrtí. Jen pár dní před její smrtí se Lisa Marie i Priscilla zúčastnily ceremoniálu Zlatých glóbů, kde Austin Butler, který ztvárnil Elvise v životopisném filmu o hudebníkovi, získal Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu – drama. “Liso Marie, Priscillo, miluji tě navždy,” řekl Butler během své děkovné řeči.
Místo odpočinku Lisy Marie vedle Benjamina přichází několik měsíců poté, co se svěřila v upřímné eseji pro časopis People o tom, jak se cítí „zničena“ po smrti svého syna – a jak se potýká se smutkem.
Stejně jako jeho dcera odešel i Elvis. Srdeční zástava jej postihla už ve 42 letech.

Připomeňme si Lisu Marii Presleyovou ve videoklipu „Over Me”

 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se