První z avizovaných bonusových videosinglů kapely The Fialky je tu

Není to tak dávno, co The Fialky, parta vyznávající punk vzor 77, avizovali, že ještě do konce letošního roku pustí do světa dva bonusové videosingly. A ejhle, první z nich je tu. Na svém vývěsním štítu nese název Feeling a jedná se o sympaticky pojatý cover legendárních Sex Pistols.
Nakonec, o cover by se prý mělo jednat i v případě druhé skladby, s jejímž zveřejněním se počítá na začátek prosince. Obě videa by pak měla být jakýmsi zpestřením při čekání na novou desku Fialek, jíž bychom se měli dočkat v příštím roce.
Ale zpět k videu Feeling. Český text má na svědomí zpěvák Fialek Kečup společně s Radkem Šedivým z kapely Nežfaleš a v obrazovém zpracování můžete narazit (kromě právě zmíněného Radka) i na nějakou tu další známou tvář z domácích hudebních seskupení.
The Fialky můžete nejblíže vidět naživo už 5. listopadu v rámci Podzimního Mighty Sounds 2016 v pražském klubu MeetFactory (spolu mj. s The Carburetors, Radio Dead Ones, Prague Conspiracy nebo Queens Of Everything) nebo v příštím týdnu společně s Totálním nasazením na koncertech Bandzone.cz punk tour 2016 (10. 11. v Brně, klub Eleven, 11. 11. v Bratislavě, klub Randal a 12. 11. v košickém Colloseu).
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Hi8luPnSzxs[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE