Pusha T se tlačí na špici

Pusha T

Terrence LeVarr Thornton neboli Pusha T je letos nezpochybnitelně na vrcholu rapového byznysu. Do popředí se dostal jako jeden z poloviny hip hopového dua Clipse, které bylo aktivní hlavně v letech 1994 až 2010, kdy vystupoval spolu se svým starším bratrem přezdívaným No Malice. Jako Clipse vydali tři studiová alba a řadu mixtapů a měli hitové singly včetně „Grindin’“ a „When the Last Time“ (oba 2002). Založili také label Re-Up Records a módní značku Play Cloths.

V těchto dnech už jen sólo pevně ovládá primát mezi rapovými velikány. Čtvrté sólové album Pusha T je důkazem vynalézavosti, která byla charakteristickým znakem jeho stylu od začátku. Složitě detailní rapování od Pushe vyjadřují jednoduchou filozofii: Abyste zůstali na špici, musíte mít ten nejlepší produkt. na všech svých deskách z období po Clipse nám Push rád připomíná, jak napřed se pohybuje ve rapových závodech. V tom také spočívá brilantnost jeho letošní desky It’s Almost Dry, která získala cenu Grammy za nejlepší rappové album roku.

Pecky jako „Neck and Wrist“ s Jay-Z a Pharrellem Williamsem předvádějí niternost, která se zabývá nástrahami bohatství i tím, co to znamená mít vkus.

Lyric video k „Neck and Wrist“ si poslechněte zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE