QOTSA In Times New Roman… se blíží

In Times New Roman… je blížící se osmé studiové album americké rockové skupiny Queens of the Stone Age, jehož vydání je naplánováno na 16. června 2023. Bylo oznámeno ve video upoutávce 11. května 2023 a je prvním albem kapely od doby LPíčka Villains (2017). K oznámení došlo spolu s vydáním hlavního singlu „Emotion Sickness“. Na podporu desky bude kapela pořádat turné po Severní Americe a Evropě.

Queens of the Stone Age (běžně zkracováno QOTSA) je americká rocková skupina založená v roce 1996 v Seattlu ve státě Washington. Kapelu založil zpěvák a kytarista Josh Homme, který byl jediným stálým členem během několika změn v sestavě. Současnou sestavu tvoří Homme po boku Troye Van Leeuwena (kytara, perkuse, doprovodný zpěv), Michaela Shumana (baskytara, klávesy, doprovodný zpěv), Deana Fertity (klávesy, kytara, perkuse, doprovodné vokály) a Jon Theodore (bicí, perkuse). Queens of the Stone Age jsou známí svými crossžánrovými songy ovlivněnými bluesem, krautrockem a elektronikou, samozřejmě s hardrockovým půdorysem.

Jejich singl „Emotion Sickness“ si poslechnete zde:

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se