Richard Müller na žádost svých příznivců opět přidává koncerty!

 
Jen v loňském roce odehrál v Čechách a na Slovensku desítky vystoupení a přestože již nejednou  koncerty přidával a oficiálně “To najlepšie tour” ukončil, české publikum jej chce slyšet znovu. Slovenská hudební legenda Richard Müller se k nám proto na jaře vrátí. Od 18.dubna do 2.května zavítá do Litoměřic, Jihlavy, Písku a do Zlína.
Návštěvníci se mohou těšit na “Milovanie v daždi”, “Rozeznávám”, “Koniec sveta”, “Po schodoch” a řadu dalších hitů z Müllerova bohatého repertoáru v šansonové úpravě, se kterými zpěvák slaví od loňského roku na koncertních pódiích triumfální úspěch.
“Děkuji mým fanouškům, moc si jich vážím. Podle reakcí a závěrečných ovací ve stoje si myslím, že publikum tuto netradiční polohu písní přijalo výborně. Užívali jsme si to všichni. Mám radost, když vidím, že se mi podařilo je potěšit.”  říká Richard Müller, který koncem minulého roku vydal kritikou i veřejností vysoce ceněné jubilejní album “55”, jež bylo po pár týdnech od vydání ověnčeno platinovou deskou za prodej.
“Do programu turné jsme zařadili i skladby z nového alba. Zazní tak například titulní “55” nebo skladba “Julia Roberts”, která je o nenaplněné lásce.” dodává Müller.
Richarda Müllera budou na koncertech doprovázet kytarista Štefan Lengyel, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, na dechové nástroje Michal Žáček a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.
Richard Müller “To najlepšie tour” – přídavek:
18.4.Litoměřice
19.4.Jihlava
20.4.Písek
2.5.Zlín
Vstupenky jsou již v prodeji.
Více na www.muller.sk

Související články

Richard Müller – 33 (LP reedice 2020)

Richard Müller 33 (LP reedice 2020) Opus (v licenci Warner Music)                                               ROCK, POP 59:24   MILAN MENČÍK   V roce 1994 byla kapela Banket pro Richarda Müllera dávno minulostí. Už dřív si začal plnit své neskromné sólové ambice. Nebál se dělat věci nečekané, neplánované a neočekávatelné. Pro desku 33 si vybral dva stěžejní spolupracovníky, Henricha…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Richard Müller – 55

Je jenom málo interpretů, kteří dlouhodobě dovedou udržet laťku úrovně své tvorby dostatečně vysoko. Richard Müller mezi takové jednoznačně patří a dokazuje to i na aktuálním albu. Další z řady číslovaných desek vydávaných k narozeninám v jedenáctiletém cyklu se chlubí číslem 55. Obsahem je patnáct skladeb, jež autor hudby Ondřej Brzobohatý zkomponoval tak, aby nechaly vyniknout výtečné texty Petera Uličného…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<