Richard Müller na žádost svých příznivců opět přidává koncerty!

 
Jen v loňském roce odehrál v Čechách a na Slovensku desítky vystoupení a přestože již nejednou  koncerty přidával a oficiálně “To najlepšie tour” ukončil, české publikum jej chce slyšet znovu. Slovenská hudební legenda Richard Müller se k nám proto na jaře vrátí. Od 18.dubna do 2.května zavítá do Litoměřic, Jihlavy, Písku a do Zlína.
Návštěvníci se mohou těšit na “Milovanie v daždi”, “Rozeznávám”, “Koniec sveta”, “Po schodoch” a řadu dalších hitů z Müllerova bohatého repertoáru v šansonové úpravě, se kterými zpěvák slaví od loňského roku na koncertních pódiích triumfální úspěch.
“Děkuji mým fanouškům, moc si jich vážím. Podle reakcí a závěrečných ovací ve stoje si myslím, že publikum tuto netradiční polohu písní přijalo výborně. Užívali jsme si to všichni. Mám radost, když vidím, že se mi podařilo je potěšit.”  říká Richard Müller, který koncem minulého roku vydal kritikou i veřejností vysoce ceněné jubilejní album “55”, jež bylo po pár týdnech od vydání ověnčeno platinovou deskou za prodej.
“Do programu turné jsme zařadili i skladby z nového alba. Zazní tak například titulní “55” nebo skladba “Julia Roberts”, která je o nenaplněné lásce.” dodává Müller.
Richarda Müllera budou na koncertech doprovázet kytarista Štefan Lengyel, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, na dechové nástroje Michal Žáček a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.
Richard Müller “To najlepšie tour” – přídavek:
18.4.Litoměřice
19.4.Jihlava
20.4.Písek
2.5.Zlín
Vstupenky jsou již v prodeji.
Více na www.muller.sk

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box