Richard Müller na žádost svých příznivců opět přidává koncerty!

 
Jen v loňském roce odehrál v Čechách a na Slovensku desítky vystoupení a přestože již nejednou  koncerty přidával a oficiálně “To najlepšie tour” ukončil, české publikum jej chce slyšet znovu. Slovenská hudební legenda Richard Müller se k nám proto na jaře vrátí. Od 18.dubna do 2.května zavítá do Litoměřic, Jihlavy, Písku a do Zlína.
Návštěvníci se mohou těšit na “Milovanie v daždi”, “Rozeznávám”, “Koniec sveta”, “Po schodoch” a řadu dalších hitů z Müllerova bohatého repertoáru v šansonové úpravě, se kterými zpěvák slaví od loňského roku na koncertních pódiích triumfální úspěch.
“Děkuji mým fanouškům, moc si jich vážím. Podle reakcí a závěrečných ovací ve stoje si myslím, že publikum tuto netradiční polohu písní přijalo výborně. Užívali jsme si to všichni. Mám radost, když vidím, že se mi podařilo je potěšit.”  říká Richard Müller, který koncem minulého roku vydal kritikou i veřejností vysoce ceněné jubilejní album “55”, jež bylo po pár týdnech od vydání ověnčeno platinovou deskou za prodej.
“Do programu turné jsme zařadili i skladby z nového alba. Zazní tak například titulní “55” nebo skladba “Julia Roberts”, která je o nenaplněné lásce.” dodává Müller.
Richarda Müllera budou na koncertech doprovázet kytarista Štefan Lengyel, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, na dechové nástroje Michal Žáček a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.
Richard Müller “To najlepšie tour” – přídavek:
18.4.Litoměřice
19.4.Jihlava
20.4.Písek
2.5.Zlín
Vstupenky jsou již v prodeji.
Více na www.muller.sk

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RICHARD MüLLER 4. 12. 2022, Brno, Sono Centrum

Třešnička na dortu koncertní sezony Uplynulý rok se pro Richarda Müllera nesl v pracovním duchu. V říjnu představil posluchačům po dvouleté pauze nové album Čierna labuť biela vrana, jež si vydobylo mnoho pochvalných pokývání hlavou, od května až do konce roku křižoval Českou republikou i rodným Slovenskem v rámci koncertní 22 Tour. V prostoru brněnského Sono Centra, které představovalo jeho předposlední…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost neukončila,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE