Rituály vyráží do klubů

Na jaře skupina Rituály vydala svůj debut „Vsaď na černou“, který sklidil pozitivní reakce posluchačů i kladné mediální recenze. Deska Vsaď na černou byla pouze startem a Rituály pokračují jak v tvorbě nového repertoáru, tak v koncertování, aby svou hudbu šířili mezi širší publikum. Podzimní mini turné začíná 11. listopadu v Kladně. Po boku Rituálů se objeví Gingerhead, Flattus a další.
Rituály albem „Vsaď na černou“, jež produkoval Yarda Helešic a Risto Sokolovski, udělali definitivní tečku za érou kapely A Banquet, v níž zakladatelé – Michael Vácha a Richard Spilka dříve fungovali. Již delší dobu fungují Rituály v novém složení, do party kromě bubeníka Martina Čecha přibrali ještě druhého kytaristu Sebastiana S. Sorrosu.  Hudebně staví především na hutných kytarách a hloubavých, syrových českých textech. Na podiích kapelu doprovází i éterická zpěvačka Jana Věnečková, která Michaelův zpěv vkusně doplňuje.
S příchodem Sebastiana jsou naše písně naživo ještě víc rock´n´roll. Kromě věcí z desky představíme i náš novej song Úplněk, kterej trochu naznačuje, jakým směrem teď kráčíme. Jestli máte už dost všech těch stupidních rozjuchaných kapel, přijďte si pro dávku pořádný negace,“ láká na koncerty frontman Michael Vácha.
Na koncertní šňůru vyráží s kapelou Flattus, která po téměř deseti letech představí svou plnohodnotnou desku, na níž spolupracovali s producentem Michalem Skořepou. V Praze pak 29. listopadu proběhne oficiální křest alba, kde Flattus a Rituály doprovodí ještě nová skupina Gingerhead, kterou tvoří ostřílení muzikanti známí z Tatabojs, Walk Choc Ice nebo Ivan Král band. Gingerhead hrají pestrou směsici rocku, popu a funk music a mají již na kontě své první EP HolyGround.
Termíny:
11.11.2016 – Kladno – Auto Da Fé + STKLHM, DJ Mike
15.11.2016 – Plzeň – Anděl Café + Flattus, Head Down
24.11.2016 – Hradec Králové – AC klub + Flattus, Apropos
25.11.2016 – Trutnov – Pasáž + Flattus, EFF
26.11.2016 – Jaroměř – Bastion No.35 + Flattus, Wits
29.11.2016 – Praha – Rock Café + Flattus, Gingerhead
03.12.2016 – Most – klub Kaštan (benefiční akce)

Související články

Flattus – Selfie

Pražská crossoverová kapela Flattus je na scéně dlouho, vlastně od konce devadesátých let. Byť současný zpěvák Jirka Hašek přišel do sestavy až v roce 2005 a teprve tehdy se začala rýsovat její stávající hudební tvář, letitost jí nikdo neumaže. V ní hledejme příčinu toho, proč je skupina aktuálně na české hudební scéně trochu přehlížená, byť by to tak…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<