Rockeři Bryan Adams a John Clees

Kanadský rocker Bryan Adams vydal nový singl “Kick Ass”, kterým propaguje blížící se vydání patnácté řadovky So Happy It Hurts. Název má evokovat „návrat do života“ po pandemii COVID-19.
Pecku “Kick Ass” napsal spolu se svým dlouholetým parťákem Robertem “Mutt” Langem, se kterým dříve spolupracoval na albech Waking Up The Neighbors z roku 1991 a 18 Til I Die z roku 1996. Mimo to spolu složili uši řadu dalších písní zpěvákovy discografie. Úvod písně namluvil slovutný komik a hvězda někdejších Monty Python Johna Cleese.
“Kick Ass začíná jeho úvodním kázáním. “Svět potřebuje více rokenrolu.” shrnuje Adams poselství svého nového singlu.
Druhou píseň, kterou také napsal s Langem nazval “On the Road”, což odkazuje ke kalendáři Pirelli 2022, s Adamsovými fotografiemi.
Ikonický kalendář Pirelli se od roku 1964 věnuje propagaci pneumatik pod taktovkou renomovaných fotografů jako Terrence Donovan, Helmut Newton, Herb Ritts, Terry Richardson, Karl Lagerfeld, Bruce Weber, Mario Testino a Annie Leibovitz. Takže není pochyb, že se šedesátník Adams nachází v dobré vizuální společnosti.
So Happy It Hurts bude k dispozici na standardním CD, deluxe CD nebo v limitované edici s CD, vinylem, knihou v pevné vazbě a podepsanou fotografií. To vše od  11. března příštího roku v internetovém obchodě Bryana Adamse.
Singl “Kick Ass” si poslechnete zde:

 

Související články

Bryan Adams | So Happy It Hurts

Bryan Adams So Happy It Hurts BMG   39:10 ROCK Recenzuje: ROMAN NEWS ZAHRÁDKA 70% Bryan Adams zůstává chlapcem, který chrlí jeden rádiový refrén za druhým, a věk v tom nehraje roli. Ve dvaašedesáti neztratil chuť zpívat o svobodě. Zvláště po covidové mizérii, jež na dva roky zastavila všechna turné a živá vystoupení. V úvodní…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA