RockOpera Praha se v roce 2017 otevře dětskému publiku i fanouškům umění

RockOperu Praha čeká nabitá sezóna 2017. Kromě klasického repertoáru divadlo pro své fanoušky připravuje bohatý program plný hudebních vystoupení, dětských představení a interaktivních workshopů či letních zájezdů po Čechách i do zahraničí. Pokračovat bude oblíbená Rocková akademie a nově se plánuje zahájení výstavní činnosti.  
„V prvé řadě chceme naše rockové fanoušky pozvat na vzpomínkový koncert, který proběhne 2. února od 17:30 hodin před představením Bardo Thödol. Jedná se o koncert spřátelených kapel, kde vystoupí umělci RockOpery Praha jako Viktor Dyk, Helena Kubelková a další. Vystoupení spolu s celou operou Bardo Thödol věnujeme vzpomínce na nedávno zesnulého skalního člena RockOpery Praha Rudolfa Lorbera alias Rupíka. Nutno dodat, že zakoupená vstupenka na operu platí i na uvedený koncert,“ uvádí zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.
K mystické opeře Bardo Thödol se váže i speciální novoroční akce 1+1, kdy fanoušci od RockOpery Praha získávají jako novoroční dárek Kupon 1+1 (k jedné zakoupené vstupence dostanou druhou zdarma). Kupon lze využít na všechny opery uváděné do konce června 2017 (na 2. února ho lze využít až od 3 kusů a více zakoupených vstupenek). Akce platí na vstupenky rezervované od 16. ledna do 2. února.
„Na sezónu 2017 máme kromě klasického repertoáru připravenu řadu dalších projektů a akcí. Jednou z nich bude premiéra hry Malý princ, která proběhne na přelomu září a října 2017. Půjde o představení pro školy a pro rodiny, se kterým se chystáme vydat i na zájezdová představení. Co se týče výjezdů, během letních prázdnin nás čeká polské turné, v rámci nějž se představíme s průřezem všech našich oper. A v neposlední řadě nás v létě čeká i tradiční zastávka v Českém Šternberku, kde se pravidelně objevujeme jako hosté jedinečného festivalu River Fest,“ přibližuje Pavla Forest.  
Zajímavou novinkou v programu RockOpery Praha budou výstavy a s ní spojený prodej uměleckých děl. Výstavnickou činnost divadlo zahájí v dubnu 2017. Na jaře rovněž odstartují i nové prohlídky pro školy spojené s interaktivními workshopy. Těšit se mohou i hudební fanoušci. Na podzim se totiž v prostorách divadla odehraje koncert kapely Wardruna (autoři hudby k seriálu Vikingové) a rovněž v průběhu roku vyjde sólové album Pavly Forest. Pokračovat bude i Rocková akademie, která svůj provoz zahájila vloni na podzim. Pořádané kurzy budou opět zaměřené na oblast hudby, fyzického herectví a výtvarného umění pod vedením Pavly Forest, Salviho Salvatore a Iriny Andreevy. Zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak laická veřejnost.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE