Rock&Pop 02/18

RAP titulka 2018 02 both 1

Ještě neuplynul ani měsíc a už jsme předplatitelům s VIP kartou nadělili řadu dárků – od triček, vstupenek na spoustu akcí až po sportovní vybavení. Ačkoli jsme VIP kartu ROCK&POP zavedli v prosinci, rozhodně se nejedná pouze o dárky vánoční. V novém roce pro vás chystáme další množství výhod i překvapení, oproti nimž byl prosinec jen zatěžkávací zkouškou.

Na své si samozřejmě přijdou i čtenáři bez předplatného, kterým servírujeme soutěže pravidelně na našich webových stránkách. Nicméně, jsi-li milovník hudby, být předplatitelem magazínu ROCK&POP se opravdu vyplatí. Za cenu ročního předplatného si totiž nekupuješ jenom časopis do své schránky, ale i vstupenky na různé koncerty, festivaly, divadla a spoustu jiných dárků. Šimkovský slogan „Nechci slevu zadarmo!“ tu platí dvojnásob.


Rok 2017 nám přinesl mnoho nového. Spoustu čekaných i nečekaných zvratů, přičemž některé brzy upadnou v zapomnění a jiné se s námi naopak potáhnou řadu let. Česká společnost se ocitla v bodě, kdy se máme (omlouvám se) jako prasata v žitě, žádné války, katastrofy nebo epidemie, a ať se nám to zdá, nebo ne, vládne blahobyt. Velká většina domácností má nejméně jedno auto, televizi, počítač, chytré tablety a telefony i dovolenou u moře, o práci není nouze, pokud tedy dělat chceme. Demokracie je na samotném vrcholu a možná i to, že se máme tak dobře, je důvodem k tomu, že se v nás probouzí vlastnosti, které Čechům v obdobích krize nejsou historicky až tak vlastní. Sobeckost, lenost, zříkání se odpovědnosti, závist, rasismus nebo xenofobie jsou jevy, jejichž masivní expanze u nás jsem si všimla až v uplynulém roce. Možná si mou pozornost získaly až díky výsledkům voleb, jež mě donutily vykouknout ze svého růžového obláčku na realitu kolem sebe. Doufám, že rok 2018 nebude doplácet na naše rozhodnutí a bude rokem prospěšným.

Pro mě byl rok 2017 ale velmi krásný. Podařilo se mi obklopit úžasnými lidmi, redaktory, kolegy, ale i šéfy, kteří mi v profesním životě jsou velkou oporou. Projekty, na nichž pracujeme, tak postoupily zase o stupínek výše. Navíc v roce 2017 hudební sféra zažila renesanci nejen v návštěvnosti, ale i kvalitě kulturních akcí, expanzi nových talentů nebo rekordním prodeji našeho hudebního magazínu ROCK&POP. Trošku nám za výčtem úspěchů posledních let pokulhává Český slavík, ale popravdě řečeno, kdo si od něho něco sliboval? V osobním životě jsem obklopena štěstím a láskou. A to je přesně to, co bych vám všem přála do roku 2018. Jsem si jistá, že ostatní pak přijde samo.

PF 2018

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Rock&Pop 01/18

 Ještě neuplynul ani měsíc a už jsme předplatitelům s VIP kartou nadělili řadu dárků – od triček, vstupenek na spoustu akcí až po sportovní vybavení. Ačkoli jsme…

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE