Rock&Pop 06/18

RAP titulka 2018 06 both 1

Zemanův kanál
Ačkoli nemám řadu let televizi, dnes se mi shodou okolností podařilo celý den před ní sedět a vychutnat si tak skvostný kanál TV Barrandov. Kromě Soudkyně Barbary, ochránkyně našich práv, a neustále se opakujících Afér jsem měla to štěstí koukat na čtyři pořady, které si moderoval sám pan Jaromír Soukup, ředitel televize. Další pořad už mu asi bylo trapné uvádět, a tak se do něj nechal pozvat jako čestný host. Slovo moderovat je nejspíš silné označení pro většinu zaměstnanců TV Barrandov, zřejmě všichni následují svého šéfa. Moderátorské pokusy Dany Morávkové, Alice Bendové a především pana Soukupa jsou úsměvným doplňkem i tak bezduchých debat, jež ve svých pořadech vedou.
Přes své zjevné „kvality“ se TV Barrandov drží v žebříčcích sledovanosti a denně na ni kouká více než deset procent obyvatel. Navíc je tato televize výhradním hradním televizním kanálem. Hlavní hosté Soukupových pořadů, jako jsou Zeman, Ovčáček, Okamura, Ondráček, Troška nebo dokonce Kajínek, ukazují jednostranné politické smýšlení. Důkazem je i veřejná podpora pana Soukupa Miloši Zemanovi a Tomiu Okamurovi v honbě na novináře a konkurenční televize. Stížností veřejnosti na nekorektnost a neobjektivnost TV Barrandov u RRTV stále přibývá, a ačkoli TV Barrandov už nějakou tu pokutu v řádech statisíců obdržela, nejedná se o velký zásah do jejího více než dvacetimilionového ročního výdělku (čísla z roku 2016).
Minusem tak pro TV Barrandov je i absence hudebního pořadu. Ale s Jaromírem Soukupem jako moderátorem by se i hitparáda se sebelepším playlistem obrátila v nudnou politickou agitaci. Sdílím tedy jasný názor s našimi čtenáři – tento obrázek mi přistál v e-mailu.


Když jsem slavila své osmadvacáté narozeniny já, běhalo mi po bytě tříleté děcko, shazovalo všechno, nač dosáhlo, malovalo po zdech a učilo se, jak se mnou žít. Ani ve snu mě nenapadlo uspořádat oslavu, alkoholový večírek nebo se jít dokonce někam sama bavit. Časopis Rock&Pop si to uměl zařídit daleko lépe. Nejenže měl na své oslavě vydatnou zásobu alkoholu i jídla všeho druhu a volnou zábavu až do ranních hodin, ale na jeho večírku mu zahráli Sto zvířat, Plexis, Krucipüsk, Pokáč, Záviš, minus123minut a mnoho dalších. Navíc mu tenhle velkolepý mejdan připravila jeho vlastní rodina a přizvala tisíce kamarádů. Řekněte sami, komu z vás kdo připravil takové narozeniny? Jeho mladší nevlastní brácha HelpMusic slavil s ním, a ačkoli by se v sedmi letech měl teprve učit násobilku a po večerníčku jít spát, držel zdatně krok se slavícím Rock&Popem. Tihle kluci tak tvořili celkem zábavnou dvojku. Kdo jste nebyl na jejich společné oslavě, nesmutněte, rozhodně nebyla poslední. Koneckonců za podpory takových kamarádů a gratulantů (str. 88–89) se tihle dva týpci udrží fit ještě dlouho. Děkujeme, že jste jim těmi nejlepšími kamarády!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE