Rolling Stones zřejmě letos v Evropě hrát nebudou

Loni absolvovali britští rockeři Rolling Stones americké turné. V médiích se poté objevilo mnoho spekulací o tom, že v roce 2025 budou vystupovat v Evropě. Ukazuje se ale, že se rozhodli zatím na turné nevyrazit.
Snad příští rok
Americké turné mělo velký úspěch. Na koncerty přišla spousta lidí, kapela byla ve skvělé formě a reakce byly také výborné. Koncerty na starém kontinentu nicméně s největší pravděpodobností letos nebudou. Magazín The Sun získal informaci, která to potvrzuje.
Muzikanti se prý nedokázali dohodnout s promotéry, kteří za jejich show nabízeli opravdu vysoké částky. Zdroj The Sun řekl: „Promotéři jednali s Rolling Stones o koncertech ve Velké Británii a Evropě. Byla naděje, že se uskuteční letos v létě, ale nevyšlo to. Turné bylo zrušeno. Mick, Keith a Ronnie přesto doufají, že příští rok v Evropě vystupovat budou.“
Odezvy