Ronie oficiálně uzavírá hudební éru debutového EP DOMINO

Zpěvačka Ronie v těchto dnech představuje singlovou novinku. Jde o stejnojmenný videoklip z jejího debutového EP DOMINO, které vydala v závěru minulého roku. Symbolicky tak zavírá dveře za jedním svým důležitým hudebním obdobím a vykračuje do další etapy nových písní, na kterých pracuje už dnes …

Videoklip Domino:

 

“Skladba DOMINO vypráví příběh o ženě, která se přenesla přes toxický vztah a pochopila, že může být šťastná i sama. Začíná naplno žít svůj život a užívat si každou chvíli plnými doušky,”vysvětluje Ronie téma skladby a odkaz, který prostřednictvím ní vyslala ke svým fanouškům. O videoklip k singlu se postaral režisér Róbert Belé. Hlavním objektem kamery je Ronie, obklopená přáteli a užívající si okamžiky plné zábavy. Jak prozrazuje, tímto námětem chtěla ukázat a dodat pocit svobody a ženskému publiku zároveň zprostředkovat velkou nálož sebevědomí, kterou potřebuje každý, kdo si prožil na vlastní kůži příběh, jaký se skrývá v písni DOMINO. V klipu si po boku Ronie zahráli tiktokerka Cynthia Tóthová či influeceri Denis dráteník a Dominika Bánszka.

Odkaz písničky plný sebevědomí a ženské síly Ronie zobrazila i celkovým výrazným Imageo ve videoklipu – o její make up se postarala vizážistka Eva Šuchterová a styling zajistila Patrícia Veliká. Zajímavostí jsou nepřehlédnutelné dlouhé zaplétané copy, které pro Ronie vykouzlila známa braiderka Sandra Chovancová – na vytvoření této vlasové kreace pracovala až neuvěřitelných 10 hodin.

Turné k EP DOMINO bylo plánováno na květen 2020, ale kvůli pandemickým opatřením se nakonec nemohlo uskutečnit. Zpěvačka už zároveň na sociálních sítích avizuje, že začíná pracovat na nových písních, kterými odstartuje svou další uměleckou a pracovní etapu.


Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se