Sebastien – Integrity

sebastien integrity

Interpret: Sebastien

Album: Integrity

Vydavatelství: vlastní náklad (Smile Music?)

Žánr: Metal Symphonic

Stopáž: 43:09

Autor recenze: Vladimír Motýlek Savec

Počet znaků:  1230  ( max 1200 )

 

Recenze:

Pěkně šťavnatý je sound nové desky skupiny Sebastien. Je jasné, kam to tlačí. Skočné, svižné, do tance nutící jsou její kompozice. V materiálech kapely se lze dobrat prohlášení o velikém hitovém potenciálu vlastní tvorby. Ano, při poslechu v uších nedrhne a byl-li bych nucen s pistolí u hlavy a pod pohrůžkou likvidace vybrat nějaký hit pro rádia, necítil bych se ohrožen na životě. Měl bych kam sáhnout. Je ale otázka, za jak krátkou dobu by se výběr slil s ostatní produkcí, neřkuli vyšuměl. 

Zpět ke zvuku nahrávek. Všude najdete vyvážený, díky dvojkopáku ale až zbytečně mlaskavý zvuk bicích s hlubokou sametovou basou. Na bicí soupravu je hráno tak, že baskytara není v aranži zbytečným nástrojem. Přes tento fundament se hrne ostrá kytara a klávesy s rejstříkem „jako většina“. A zpěv? Využívá civilní barvu majitele, není v něm žádné zbytečné pitvoření a hraní si na drsného kluka. Zpívá se česky. Také se tím skupina všude chlubí. 

Ve výsledném mixu mi ale zpěv připadá trošku utopený. Mažou ho kytary. Jako kdyby na slovech zase tak moc nezáleželo. Co se ale utopit nepodařilo, je hned úvodní výkřik. Jak já ho slyším? „Jako To Rnádo.“ Co je to Rnádo? Čeština tropí hlouposti. A přitom zrovna tohle stačilo udělat trošku jinak.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE