Sérii koncertních křtů nového alba připravil Miro Žbirka

V legendárních londýnských nahrávacích studiích Abbey Road vznikalo nové dvoualbum, které si před několika dny přidal do své bohaté diskografie Miro Žbirka. Kolekce se jmenuje příhodně Double Album a Žbirka ji nahrával ve spolupráci s producentem Robem Cassem a zajímavou sestavou britských muzikantů (jen tak mimochodem, nějaké to jméno ze studiové sestavy najdete třeba i mezi spolupracovníky Paula McCartneyho).
Novou desku se sluší a patří také slavnostně uvést do světa. Naplánována je série koncertních křtů a mluví se i o zahraničních hostech. V plánu jsou křty v Bratislavě (Ateliér Babylon 22. 10.), Praze (Lucerna Music Bar, 25. 10.), Hradci Králové (Denoche, 27. 10.) a Brně (Sono Centrum, 29. 10.).
Nejčerstvějším videoklipem z alba je duet Mira Žbirky a Kataríny Knechtové Skúška snov.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g4ybiB6J5cM[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE