Skunk Anansie zahrají v pondělí poprvé v Brně

Skunk Anansie zahrají v pondělí poprvé v Brně. Do Sono Centra přivezou největší hity a energickou show.
 
Jedna z nejikoničtějších britských rockových kapel Skunk Anansie v čele s tajemnou frontmankou Skin dorazí poprvé do Brna. V pondělí 11. července vystoupí v Sono Centru, oproti původně avizovanému hradu Špilberk. Londýnští rockeři slibují velkolepou show se všemi zásadními hity, které kvarteto v devadesátých letech katapultovaly mezi ostrovní rockovou elitu. Jako hosta brněnského koncertu si Skunk Anansie vybrali českou kapelu November 2nd. Předprodej je na https://vstupenky.maxiticket.cz/skunk-anansie-brno-2022 nebo v TIC BRNO, vstupenky budou i na místě.
 
Jedna z nejúspěšnějších britských rockových kapel naposledy zahrála českým fanouškům v roce 2019. Tehdy se koncert kvůli velkému zájmu musel přesouvat z Lucerna Music Baru do Fóra Karlín. Brněnská zastávka je pokračováním evropského turné k pětadvacetinám Skunk Anansie, které covidová pandemie posunula o dva roky. 
 
Přesun koncertu do Sono Centra se odehrál na základě dohody mezi českým promotérem a managementem kapely. „Šlo spíš o technické specifikace, které kapela měla. Sono Centrum má pověst sálu s nejlepším zvukem, takže si fanoušci kapely polepší. I parkování bude pohodlnější pro ty, kteří pojedou na koncert autem, stejně jako přístup pěších je komfortnější,“ říká za pořadatele Radovan Viglaský. 
 
Skunk Anansie vydali šest alb. Paranoid & Sunburnt, Stoosh, Post Orgasmic Chill, Wonderlustre, Black Traffic a Anarchytecture. Mezi jejich největší hity patří ‚Hedonism‘, ‚Charity‘, ‚Selling Jesus‘ a ‚Weak‘.  

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA