Skupina Hodiny vydává nový singl Souhvězdí

cov 2

Nový počin kapely navazuje na úspěšnou desku vydanou na počátku letošního roku i na zvuk předchozího singlu Dívej, kterému se daří nejen v českém éteru. Dalo by se říci, že spolupráce kapely, autora písní Tomáše Sehnala a vyhledávaného producenta Ondřeje Žatkuliaka ze studií Rooftop je minimálně velmi šťastnou volbou a sázkou na jistotu.

Už při prvním poslechu je jasné, že máme co do činění s dalším hitem rychle rostoucí naděje české hudební scény, která nesklouzává ke klišovitým textům, podbízivým melodiím, ale tvoří vše po svém, s autentickým a osobitým zvukem kapely. Příjemným zpestřením je i projev frontmana skupiny Hodiny, jehož hlas nepodléhá současnému „trendu“ poněkud vysokých a uvzdychaných chlapeckých hlasů, ale především dámskému publiku nabízí dospělý projev a mužský zpěv.

„Máme obrovské štěstí na lidi, se kterými spolupracujeme, ať už je to Ondra Žatkuliak z Rooftop, nebo Martin Müller (režie filmu Spolu, pozn.red.), který natočil krásný klip nejen k singlu Souhvězdí, ale například i k předchozí písni Dívej“, vysvětluje frontman kapely Hodiny, Tomáš Sehnal. Ve zmíněném videu k novému singlu Souhvězdí si zahrála a zatančila hvězda parketu StarDance a skvělá tanečnice Natálie Otáhalová, kterou kapela ke spolupráci přizvala. „Natálka je super profík. Natáčení pro ni muselo být náročné, neb se v podstatě celý den nehnula z placu a byla stále v pohybu, ale dala to téměř bez zadýchání“, dodává s úsměvem Tomáš Sehnal.

Krom toho, že kapela Hodiny nabídla svůj zbrusu nový singl v premiéře na Óčko TV a na svých sociálních sítích, zanedlouho se objeví nejen v rádiovém éteru, ale i na všech streamovacích službách (Spotify, iTunes nebo další).

Možná to zní jako vzdálená budoucnost – ale pro optimisty – festivalová sezóna se zase blíží a je zřejmé, že Hodiny jsou jednoznačná sázka na jistotu.
VIDEO SOUHVĚZDÍ ZDE:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE