Skupina Th!s s basákem Vojtou Kotkem vydává nový singl

ths

Skupina Th!s, ve které hraje na basu herec a režisér Vojta Kotek, vydává nový singl „One More Day“. Pokřtí ho na svém koncertu 9. března v Praze.

„Zatímco naši kolegové z ostatních kapel během „covidového volna“ nezaháleli a natáčeli jedno album za druhým, my jsme se dokázali naším svérázným tempem propracovat k jednomu singlu, který svého druha zatím nemá, ale za to je propracovaný a ve svérázném tempu. Ano, upřednostnili jsme kvalitu před kvantitou“ směje se Vojta Kotek.

Nový singl natočili ve studiu hudebního kolegy Tomáše Fröde. „Do natočení singlu nás pošťouchnul Tomáš, profík, ale zároveň stejnej dement jako my. Takže tahle sranda rozhodně není náš poslední společnej počin“ doplňuje zpěvák Honza Melíšek.

V písni One More Day, vlastně přicházíme s přáním mít nějaký ten čas navíc, po kterém člověk začíná toužit nejvíc, když mu dojde, že mu došel. A tak se už nemůžeme dočkat, až si ho společně dopřejeme při křtu v Rock Café,“ vysvětluje Vojta.

Skupina Th!s pokřtí novou píseň v pražském Rock café 9. března, kde zahájí svoji letošní koncertní sezónu. Vstupenky lze koupit v síti GoOut.net.

Do Rock Café se vracíme po několika letech a bude to príma bžunda, to je bez TH!Skuze,“ zve závěrem kapela.

Singl One More Day na digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/OMD

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE