Skupina We Are Domi představuje videoklip Paradise a zve na své první tour

Česko-norská kapela We Are Domi na sebe upozornila především díky své loňské účasti v Eurovizi 2022, kde Českou republiku reprezentovala ve finále. Své místo na české scéně stvrzuje svou další tvorbou a po singlu Alive přichází s novinkou Paradise, ke které představuje videoklip z dílny Ruye Okamury. Za hudební produkcí stojí finský producent Lasse Piirainen. Píseň je zároveň předzvěstí debutového EP, k němuž kapela již brzy vyrazí na své první klubové tour. V rámci pražského koncertu v Lucerna Music Baru 26. dubna proběhne také křest alba. Novinka je již nyní k dispozici na všech streamovacích službách i kanále YouTube.

Základ nového singlu We Are Domi Paradise vznikl na Songwriting campu CZ ve spolupráci s finským vyhledávaným skladatelem a producentem Lassem Piirainenem. „S Lassem jsme si okamžitě lidsky i po tvůrčí stránce padli do noty. První verze byla hotová během pár hodin. Finálně jsme ho ale dokončili v Praze, kam jsme Lasseho dodatečně pozvali,“ komentuje Casper. O mix se následně postaral jako tradičně Frankie Harper.

„Píseň odkazuje na klíčové vzpomínky kapely z dětství, kdy jim všechno připadalo jako ráj. Hlavním cílem bylo vybrat si drobné momenty, které si člověk odnese do dospělosti a uvědomit si, jak mu únik do těchto vzpomínek vrací stejný euforický pocit,“ popisuje myšlenku frontmanka Dominika Hašková.

Novinku doplňuje také videoklip, který byl natočen v prostředí Vysokých Tater. Reflektuje vzpomínky z dětství celé kapely. „Hory, sníh a krásná krajina nám přišla jako nejvhodnější způsob, jak vizuálně vyjádřit význam skladby,“ popisuje Benjamin. „Paradise vyvolává pocit vřelosti a sounáležitosti. Chtěl jsem tento pocit navodit pomocí obrazů přátelství mezi členy kapely, kteří jedou na výlet na chatu v zasněžených horách. Do těchto koutů Slovenska jezdím už sedm let, takže jsem rád, že jsme konečně mohli natáčet v této,“ dodává režisér Ruy Okamura.

Skupina poprvé vyrazí do českých klubů. V rámci čtyř zastávek představí mimo jiné i své debutové EP. V Praze v Lucerna Music Baru chystají We Are Domi křest EP s řadou hostů. Vstupenky jsou již v prodeji.

Koncerty:

13/4 Brno Melodka

26/4 Praha Lucerna Music Bar

28/4 Plzeň Anděl Music Bar

5/5 České Budějovice MC Fabrika

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se