ŠKWOR oslaví 25 let 6. a 7. 10. 2023 v O2 universu

Unikátní a hojně navštěvované akustické turné Škworu se teprve chýlí ke konci, ale populární rocková mašina rozhodně neusíná na vavřínech. Naopak! Kapela, která v příštím roce oslaví úctyhodných a velmi úspěšných 25 let na scéně, si coby dárek pro sebe i své fanoušky naplánovala velkolepou oslavu. Ta bude jak jinak než koncertní a hostit ji bude hned dvakrát po sobě pražské O2 universum. Škwor zde zahrají 6. a 7. října 2023 a kromě narozeninového mejdanu zde také poprvé představí připravované nové řadové album. Vstupenky, které mohou být skvělým vánočním dárkem, jsou od čtvrtka 1. 12. k dispozici v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

„Rok 2023 se ponese ve znamení oslav 25. výročí založení skupiny Škwor! Naplánovali jsme proto dva speciální koncerty 6. a 7. října 2023 v pražském O2 universu, ve kterém jsme doposud nikdy nehráli. Je to prostor výjimečný nejen svou akustikou, ale především zajišťuje maximální pohodlí pro Vás diváky, abychom si mohli tuhle jedinečnou show společně co nejlépe užít. Za těch skvělých 25 let vděčíme totiž hlavně Vám. Jenom díky tomu, že chodíte na koncerty, kupujete naše alba a posloucháte nás, pro Vás můžeme dělat muziku už čtvrt století. Ať už jste s námi od začátku, nebo jste se o nás dozvěděli teprve nedávno, jste srdečně zváni na tenhle mejdan! Přípravy jsou již v plném proudu a my se na Vás neskutečně těšíme!“ uvádí k oslavám 25 let a připravovanému dvojkoncertu kapela, patřící po právu mezi stálice domácí rockové scény.

Svůj výjimečný statut, který dokládá i neustále rostoucí fanouškovská základna, Škwor průběžně stvrzují novými nahrávkami, jež doprovází úspěšné videoklipy a v neposlední řadě také výpravné live shows. Ty mají Škwor ve zvyku se svou početnou crew vychytávat do nejmenších detailů, od světel a zvuku přes pyro efekty až po design podia a působivé dekorace. A nic se na tom samozřejmě nebude měnit ani v případě „narozeninových“ koncertů v O2 universu, během nichž kapela zúročí i zkušenosti ze svých předešlých velkých sólových koncertů, které hostila mimo jiné legendární pražská Lucerna, Incheba Arena, O2 arena nebo Forum Karlín, ale i řada dalších po celé republice.

„V tuto chvíli je ještě příliš brzo prozrazovat detaily toho, co všechno si pro naše fanoušky na koncertech v O2 universu chystáme. Můžeme ale rozhodně slíbit, že půjde pro nás i pro ně o naprosto výjimečný zážitek, který si v ničem nezadá se světovou produkcí v rámci žánru,“ dodává trochu tajemně čtyřčlenná parta, jež letos na podzim potěšila své příznivce kromě akustického turné také LP reedicí albového debutu Vyhlašuju boj. Pro více aktualit ke koncertům v O2 universu, dalšímu dění z tábora Škwor a třeba záhy i prvních střípků z příprav nového alba sledujte sociální sítě kapely, tedy Facebook a Instagram. Vstupenky na koncerty v O2 universu pořídíte v cenách od 690,- do 990,- Kč v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<