SLAMÁK ROCK FEST 2023 startuje

rockovy slamak 2023 FB udalost 1

Tradiční akce, dalo by se říci druhé jméno parketu v Újezdě (nebo v Újezdu, místní prominou mou neznalost místopisných pojmů), SLAMÁK ROCK FEST 2023 startuje 5. srpna od 16:00!

Pravidelný a tradiční účastník WALDA GANG – velmi oblíbený, velmi vyhledávaný. Známí šoumeni přivezou svou nezaměnitelnou živelnou show a s ní kopec zábavy a pozitivní energie.  WALDA GANG už dávno není jen o Waldových písničkách v rockovém kabátku, kapela se po svém chopila i světových hitů, které si fanoušci rychle osvojili a zpívají si je spolu s kapelou. Újezd se na chvíli změní v Eldorádo a možná dojde i na Svařák.

KOMUNÁL sklidil na velké scéně koncem května zasloužené ovace a na Slamáku si dáme pořádný nášup. Na Slamáku nesmí KOMUNÁL chybět jako součást tradiční dvojice účinkujících, je to prostě už taková pěkná „traďice“, která Slamák provází, co je Slamák Slamákem.

TURBO je česká rocková legenda, o tom není pochyb. Za svou kariéru si turbo získalo generace posluchačů a věrných fanoušků. Hity jako „Přestáváš snít“, „Díky, já jdu dál“, „Chtěl jsem mít“, „Hráč“ a spousta dalších už dávno zlidověly. Zazpíváme si? Odpověď je jasná.

KISS FOREVER BAND – KISS jsou prostě jedním základním stavebních kamenů rockové muziky, s čímž můžeme nesouhlasit, můžeme o tom vést spory, ale to je tak vše, co se s tím dá dělat. Maďarský tribute band nesmrtelných KISS patří mezi vůbec nejlepší revivaly KISS na světě. Kostýmy, nástroje a pódiová show jsou od originálu téměř k nerozeznání.

ROXOR – se stále ještě čerstvou deskou „Železnej král“ z loňského roku ROXOR potvrzují skvělou formu a neutuchající zápal pro poctivý heavy metal, zúročený vystoupením na MASTERS OF ROCK 2022 a letos si hraní na tomto skvělém festu zopakují. Pevně věříme, že ROXOR budou po „Mástrech“ pořádně nažhaveni a užijeme si společně pořádný metal.

HAKELBAND – řízný a hitový rock HAKELBANDu si svým vítězstvím v Kluboofka hitparádě jasně řekl o pozornost, a nebude se jednat o kapelu do počtu. Klasický rock je věčný a HAKELBAND ví, jak na něj a jdou na to lesa. Kdo by si před časem vsadil na to, že šéf firmy se svými zaměstnanci, kteří se rozhodli založit kapelu pro potěšení své a zaměstnanců firmy, do dotáhnou ke dvěma deskám a hraní se slavnějšími kapelami? Ale stalo se a my budeme mít příležitost si jejich set užít i na Slamáku.

Na viděnou na Slamáku!

Facebook událost. https://fb.me/e/3ibbBsCIU

Upoutávka:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE