Slobodná Európa odehraje na konci léta svůj jediný koncert

Konec léta a letních prázdnin se nezadržitelně blíží as ním i jediný koncert Slobodné Európy v Bratislavě, který odehrají 27.srpna na Pláži pod Ufem.

Půjde o malou změnu oproti loňské Umělce, která své koncertní pódium aktuálně rekonstruuje a nebylo by to tam možné technicky udělat. „Pro zvýšení komfortu pro fanoušky jsme se rozhodli letos letní koncert uspořádat na Pláži pod Ufem. Tam už letos své koncerty odehrálo mnoho našich spřátelených kapel a všichni si pochvalovali,“ řekl manager Michal Očovan. Vynikající koncertní prostor s přímým výhledem na bratislavský hrad a snadnou dostupností už hostil letos několik vystoupení interpretů jako Para, Polemic, Medial Banana, IMT Smile či českých interpretů David Kollera a Chinaski.

Svobodná Evropa zahraje svůj prodloužený program plný osvědčených hitů, kterým uzavře letní koncertní sezónu. Během ní vystoupili například na hlavním pódiu na Pohodě, ale také na mnoha dalších festivalech. Jako speciální host se pod Ufem představí zbojníci z Catastrofy, kteří odehrají stejně plnohodnotný koncert složený z písní z posledního alba Takový je život, ale samozřejmě i průřez jejich dosavadní bohatou tvorbou.

Časový harmonogram koncertu:

19:00 otevření areálu

20:00 Catastrofy

21:00 Slobodná Európa

Vstupenky jsou dostupné v síti TicketLIVE.cz

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA