Slobodná Európa odehraje na konci léta svůj jediný koncert

SE

Konec léta a letních prázdnin se nezadržitelně blíží as ním i jediný koncert Slobodné Európy v Bratislavě, který odehrají 27.srpna na Pláži pod Ufem.

Půjde o malou změnu oproti loňské Umělce, která své koncertní pódium aktuálně rekonstruuje a nebylo by to tam možné technicky udělat. „Pro zvýšení komfortu pro fanoušky jsme se rozhodli letos letní koncert uspořádat na Pláži pod Ufem. Tam už letos své koncerty odehrálo mnoho našich spřátelených kapel a všichni si pochvalovali,“ řekl manager Michal Očovan. Vynikající koncertní prostor s přímým výhledem na bratislavský hrad a snadnou dostupností už hostil letos několik vystoupení interpretů jako Para, Polemic, Medial Banana, IMT Smile či českých interpretů David Kollera a Chinaski.

Svobodná Evropa zahraje svůj prodloužený program plný osvědčených hitů, kterým uzavře letní koncertní sezónu. Během ní vystoupili například na hlavním pódiu na Pohodě, ale také na mnoha dalších festivalech. Jako speciální host se pod Ufem představí zbojníci z Catastrofy, kteří odehrají stejně plnohodnotný koncert složený z písní z posledního alba Takový je život, ale samozřejmě i průřez jejich dosavadní bohatou tvorbou.

Časový harmonogram koncertu:

19:00 otevření areálu

20:00 Catastrofy

21:00 Slobodná Európa

Vstupenky jsou dostupné v síti TicketLIVE.cz

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE